prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
Uporabniški avatar
 Bajsi
#27573
Helou!
Od kdaj je lahko v URL-ju črka s strešico?
glej novi logo press
Uporabniški avatar
 vidkul
#27577
saj v URl ni Š ampak S. Logo je pač fotka, ki ima narejeno hiperpovezavo - (saj se tako reče?)

lp Vid
Uporabniški avatar
 Bajsi
#27578
Helou!
V logotipu je URL naslov: [url]www.tekaškiforum.net[/url]
Nekaj ne štima, verjetno.
Kakšna "blonda" (izjeme so izvzete) bi znala imeti resne težave pri iskanju najpopularnejše strani!
Uporabniški avatar
 vidkul
#27580
Meni link čisto lepo dela in URL nima š ampak s in me lepo vrže na prvo stran.
Bajsi, si mogoče pomislil da si ti blond :twisted:
Uporabniški avatar
 Matevz
#27587
Bajsi ne govori o povezavi amapak tekstu, ki navaja url v logotu.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#27589
vidkul napisal/-a:saj v URl ni Š ampak S. Logo je pač fotka, ki ima narejeno hiperpovezavo - (saj se tako reče?)

lp Vid


Tako nekako, ja. ( V "image-ju" je link z naslovom strani.). Je pa kljub temu malo nerodno, če bi nekdo dobesedno pretipkal predlagani naslov.
Uporabniški avatar
 vidkul
#27593
Matevz napisal/-a:Bajsi ne govori o povezavi amapak tekstu, ki navaja url v logotu.


UPS, bo treba k okulistu po nova očala :lol:
 dpop
#27664
"... al' prav se piše kascha ali kaša" :wink: :lol: :lol:

1311 Darko

P.S. Če uporabljaš računalnik moraš itak biti "heker po duši"
ali pa "sado-mazo"... drugače računalniku ne prideš do konca :wink:
(I love the pain PRESS :wink: :lol: :lol: )
Uporabniški avatar
 pegaz
#27666
Bajsi napisal/-a:Helou!
Od kdaj je lahko v URL-ju črka s strešico?
glej novi logo press

Dober point, Bajsi. Po mojem bi moral biti URL v logotipu naveden tako, da deluje.

Na majci TF 2005 je odtisnjen drugačen/pravilen logo, v katerem je namesto š-ja v URL-ju s (www.tekaskiforum.net). Torej je treba popraviti le še logo na spletu.

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Tupolyew
#27690
Logo... :roll: To nam je ko japonska zastava s sporočilom, ki ga je napisal eden v slovenščini...
Uporabniški avatar
 pegaz
#27700
Tupolyew napisal/-a:Logo... :roll: To nam je ko japonska zastava s sporočilom, ki ga je napisal eden v slovenščini...


Tupolyew, ne obnašaj se kot reaktivec v nasadu kakijev. :roll: :wink: V izogib neargumentirani parlamentarni razpravi o simbolih državnosti TF si preberi, kako je znak nastal. Logo je star leto dni in vsi ga s ponosom nosimo. Can you top that? Lahko predlagaš kaj boljšega od tega...? :?: :idea:

Tupolyew napisal/-a:Če kdo zameri besede, ki sem jih napisal, naj mi jih odmeri z argumentirano kontro.

Ostani si zvest in stori enako! :twisted:

Lep let, Pegaz :)
 dpop
#27719
Po burnih debatah sodeč je "veseli december" že tu :wink: :lol:

1312 Darko

P.S. Logo men všeć. Ni probljem, sploh! 8)
Uporabniški avatar
 ero
#27839
hoj,

zgleda, da majo eni preveč, drugi pa premal cajta :twisted: in zgleda, da jest pašem med druge. :cry:

šele zdaj sem opazil, da je v logotipu v URLju res š - svašta. krivda je seveda moja, ker ne pazim, kaj gor dajem. pravilno ste opazili, da na majicah ni š-ja!

ozadje je tako - znak je za tisk pripravil Matjaž in nehote stisnil š namesto s. jaz sem to opazil in tiskarju dal popravljeno verzijo. ko pa sem zadnjič brskal za logotipom, da bi ga dal na splet, sem očitno našel le prvotno verzijo in in jo butnil gor, ne da bi jo sploh pogledal. že popravljam...

tako! in kdor bo naknadno uletel v debato, sploh ne bo vedel, za kaj gre. živela elektronska prihodnost...
Nazadnje spremenil ero, dne 07 Dec 2004, 15:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 ero
#27842
Tupolyew napisal/-a:To nam je ko japonska zastava s sporočilom, ki ga je napisal eden v slovenščini...

lepo prosim - a kdo zna japonsko ali pa pozna koga, ki zna japonsko? pa tudi, če je Japonec?

naj nam izda, pokaže, kako se po japonsko reče 'Tekaški forum', da napis vtaknemo v logo.
 Nataša
#27845
loh bi eno anketo odprl, Ero...jest sem glih v formi :? :evil:
drgač pa: logo je čist kul, navadli smo se ga, kritiki go home. :evil:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA