prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
Uporabniški avatar
 ris9
#304654
Hvala za čestitke... Bom kar brez komentarja k bi zgledal da sam jamram. :roll: :roll:
Samo napišem: vremenarji naj gredo nazaj v šole, ker so napovedali popolnoma drugačne razmere! Trst je bil pa zame prvič in zadnjič... Naj kar majo tisti hrib vmes, vroč asfalt in burjo...
Na maratone bom pa vseen še šu :laola :D :lol:
Uporabniški avatar
 5r002
#304656
ris9 napisal/-a:Na maratone bom pa vseen še šu :laola :D :lol:

Zaključek mi je še najbolj všeč!! :D

Drugače pa je rezultat za Trst odličen!! ;)
Uporabniški avatar
 ris9
#304671
No saj na siolu se pa lepše vidi k je pa v moji glavi. Je pa Peter Kastelic zelo dobro povzel pogoje, ki so bili pa itak za vse isti... Edino hrib je pozabil :D Če nebi blo zadnjih 8ih km in 400m hoje pred temu.... Ah že spet jamram :roll: :roll: Bo treba prespat vse skupaj.
 silvij
#304677
Da pogledamo še z drugega konca: to, da je bil TRST danes za Slovence dan drugih mest ne bo držalo. Jaz sem bil v svoji kategoriji 60+ PRVI! :D :D :D
Sicer pa po mojem TRST (tokrat sem bil tretjič) ni niti preveč regularen za nabiranje norm - zaradi višinskih razlik in predvsem "spusta" je lahko zelo hiter - seveda pa kraška burja in/ali vročina naredi svoje! Ampak prav zaradi "costiere" je meni eden najlepših in najljubših! :laola
 saramago
#304702
Lep dan v Trstu. Trst je bil zopet naš(tekaški da ne bo pomote)
Bil je veter v prsa, bila je vročina a bilo je lepo. Ni kaj jemrati, maraton je življenje je lepota je trpljenje. Nasmešek v cilju vse pove. :laola :laola
Rezultati so takšni kot so, moj je OK 1.29.10. Sem zadovoljen, dan je bil popoln, :clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#304706
Prvič v Trstu. Vroče, veter, doživel debakel, ampak spet pridem, rekorda proge ne bo težko podret.
Kar se tiče pa vremena so pa kar zadeli, samo pravi vir treba pogledat :)
Uporabniški avatar
 mrzli
#304715
Že po rezultatih vidim, da ste morali imeti neugodne vremenske razmere... Čestitke vsem, ki ste se borili in uspešno pritekli do cilja... :clap: :laola
 nana
#304728
MihaPR napisal/-a:... Vroče, veter, doživel debakel, ampak spet pridem..

Bere se tako, kot da si še zame napisal :wink:
Uporabniški avatar
 matej712
#304780
Do zdaj sem v Trstu tekel štirikrat - dvakrat v oblačnem vremenu in dvakrat v vročini. Zanimivo, boljša rezultata imam v vročini. No, včeraj je svoje dodal še precej hud veter (šibka burja, če bi poslušal naše vremenoslovce). Vseeno se nimam kaj pritoževat, odtekel sem svoj 19. in dosedaj najhitrejši maraton - 3:05:46. Zajčka za 3 ure sem se držal do vznožja klanca oz. 19 km, ko sem za vzpon raje vključil 'varčevalni program' in prihranil moči za drugo polovico. V malo boljših razmerah bi se verjetno precej približal (z malo sreče mogoče celo spustil pod) 3:00. Na koncu masaža kot vedno, pa pasta party - tokrat za maratonce posebej ločen ('VIP šotor') z obilo hrane in pijače.

Zanimivo se mi zdi, da na tem (poleg LM osrednji Sloveniji najbližjega maratona) ne nastopi več Slovencev. Organizacija je že vsa leta odlična, startnina nizka, proga pa slikovita kot le malokje. Škoda tudi, da je veter preprečil Kosoveljema, da bi dosegla normi za SP.
Uporabniški avatar
 5r002
#304783
matej712 napisal/-a:Do zdaj sem v Trstu tekel štirikrat - dvakrat v oblačnem vremenu in dvakrat v vročini. Zanimivo, boljša rezultata imam v vročini. No, včeraj je svoje dodal še precej hud veter (šibka burja, če bi poslušal naše vremenoslovce). Vseeno se nimam kaj pritoževat, odtekel sem svoj 19. in dosedaj najhitrejši maraton - 3:05:46. Zajčka za 3 ure sem se držal do vznožja klanca oz. 19 km, ko sem za vzpon raje vključil 'varčevalni program' in prihranil moči za drugo polovico. V malo boljših razmerah bi se verjetno precej približal (z malo sreče mogoče celo spustil pod) 3:00. Na koncu masaža kot vedno, pa pasta party - tokrat za maratonce posebej ločen ('VIP šotor') z obilo hrane in pijače.

Zanimivo se mi zdi, da na tem (poleg LM osrednji Sloveniji najbližjega maratona) ne nastopi več Slovencev. Organizacija je že vsa leta odlična, startnina nizka, proga pa slikovita kot le malokje. Škoda tudi, da je veter preprečil Kosoveljema, da bi dosegla normi za SP.

Matej, čestitke za rekord!! :laola

Ob malo boljših razmerah bi šlo pod magično mejo... 8)
Uporabniški avatar
 RoKo
#304811
Nikoli ne gre tako slabo, da ne bi šlo še slabše (Trst 2012-2013) :D :D Odtekel sem trening tek za Passatore brez preveč naprezanja, pa tudi brez priprav na maraton. Porabil sem več kot liter vode na 5 km, zaradi tega je tudi precej časa ostalo na postajah. Letos je bil Trst težji kot prejšnja leta Radenci.
Uporabniški avatar
 ris9
#304812
HVALA za slikce :D Na treh sem se našel oziroma še enkrat podoživel zadnjih 100m :lol: :lol: :lol: . Res sem bil "scagan" ampak v cilj sem prišel!!
Je pa tudi zanimiv video organizatorjev:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=X_HXCDd2V7M#!

Maraton me ne mara preveč ampak to je verjetno zato, ker ga malenkost podcenjujem. Bom bolj priden v prihodnje :D

Čestitke vsem, ki ste odtekli Trst pa naj bo polovička ali cel maraton!! :laola :laola

(od polmaratona video pa tudi obstaja)...

(na videu pri 9:20 in malo naprej se zelo dobro vidi trpljenje 8) )

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA