prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
 Danjela
#304353
Zanima me, če je potrebno priložiti zdravstveno potrdilo ob dvigu številke na maratonu v Trstu?
 bojanm
#304354
Ni potrebno,Italijani ne komplicirajo.
Moraš pa startno številko dvigniti že dan prej.
Uporabniški avatar
 Deniz
#304369
Na strani maratona je kar jasno napisano da bo treba met zdravniško potrdilo ob prevzemu štartne številke...Mam tud sam ta problem da potrdila nimam, se pa mal zanašam na to da se "baje" da podpisat neko potrdilo ,ki velja en dan...
?
 bojanm
#304370
Na tem teku sem bil(smo)bil(i)že nekaj krat.Organizirano šli smo z avtobusom(letos žal ni bilo dovolj zanimanja),številke sem prevzel za vse,ki smo šli z avtobusom in za nekatere,ki so šli z avtomobilom,nikoli mi ni bilo treba pokazati potrdil,jih tudi nisem imel.Ko so videli,da bom prevzel številke za večjo skupino so poklicali dekle,ki je govorila slovensko,naše dekle,lepo dekle,tako kot vse slovenke.
Želim vam lep tek,uživajte.
Uporabniški avatar
 Dari1
#304377
Letos res dokaj strogo piše...Od mene so potrdila lani zahtevali, imel sem jih s seboj(dvigoval sem za več tekačev); ne vem pa kako bi bilo, če jih ne bi predložil. Jutri grem zopet v Trst, pa me zanima, če je mogoče tole dovolj, ne razumem najbolje, to je tekst iz njihove spl. strani :
DECLARATION

I, the undersigned,____________________ born on ___________________ living in (address-town) ________________________________________ (country) ________________ registered to take part in the 14th Maratona d’Europa or 18th Maratonina di Trieste, declare to be in order with the rules in force on my living country to practice agonistic sports activity.
 nana
#304514
Danes sem dvignila številke, pa so od mene želeli zdravniško potrdilo. To se mi je zgodilo prvič :wink:
Uporabniški avatar
 ris9
#304516
Še en dan... Jutri bomo takle čas že na avtobusu :D :D Grem danes mal pogledat kako kaj zgleda dol .

Vsem vam želim en fajn tek :laola :laola
Uporabniški avatar
 Deniz
#304518
nana napisal/-a:Danes sem dvignila številke, pa so od mene želeli zdravniško potrdilo. To se mi je zgodilo prvič :wink:




Nisi edina :), tudi od mene so ga zahtevali...
 nana
#304536
Kunec napisal/-a:od mene so hotl sam podpisano izjavo

Potem je pa mogoče odvisno od tega, kam se postaviš :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA