prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
#348214
Torej, nekateri so se lotili komentiranja tako kot da bila stran slaba... PA NI

Res je glede tistih tem, ki jih je samo 10 bi bilo fino povečat tako da vidiš tako rekoč vse objave od zadnjega dne.
Torej stran je lepa, 'dizajner' si je zbral barve, vsak bi si jih zbral drugačne ampak tako pač je.
Napake se bodo še odkrile in popravile, drugače pa je stran zelo všečna,moderna

Ljudje bodo pač malo poklikal in ugotovil ker gumb je prestavlen v druo vrstico in bo vse ok

super prenova,čestitke
lp
#348216
majcka napisal/-a:Moj odziv je sledeč:

Po prenovitvi foruma je moja majčka zastarela, pa sem jo dobila šele prejšnji mesec. :lol: :lol: :lol: :lol:

Majčka TF.jpg


:argue:

Globoko se opravičujem. Naj bodo nove majčke z novim logotipom ... mi ne bodo zanimive! Bodi vesela, da imaš tako lepo in , da ti tako paše. Res!
#348220
Prav je, da so spremembe :!: Sčasoma se itak navadimo, sploh pa, če gre na boljše. Verjetno se bodo sprva še pojavljali problemi, nekateri vezani na samo delovanje, še več pa takih, vezanih na želje posameznih uporabnikov.
Tudi jaz bi raje videl, da bi bilo na prvi strani več "novih objav", to je bila vstopna točka na forum, poleg tega sem imel vedno "vse pod kontrolo", ampak tudi to navado se da spremeniti: pod "forumom" se skrivajo "neodgovorjeni prispevki", "neprebrani prispevki", pa "nove teme", Tega prej nisem nikoli uporabljal (ali je sploh bilo?).
Klepetalnica ni služila svojemu namenu in kot take je res ne rabimo.
Zaenkrat še nisem naletel na nekaj, kar ne bi funkcioniralo, če bom, bom pa povedal.

LP, vencelj
#348230
Tisto "nove teme" je zares ze sedaj urejeno... samo navaditi se je treba, da je drugje, kot pricakujes. Tisti stolpec desno "Nove objave" zgolj zavaja, in sem bil tudi jaz mocno razocaran, ker sem prej vedno uporabljal zgolj "nove teme" ne pa da sem sel skozi vse subforume. Anyway... gres zgoraj pod Forum-> Nove teme in je.
Kljub vsemu mi pa ni uspelo najti opcije da bi oznacil vse teme kot prebrane. Obstaja to kje ali je res stvar izginila?
#348232
ogi napisal/-a:Kljub vsemu mi pa ni uspelo najti opcije da bi oznacil vse teme kot prebrane. Obstaja to kje ali je res stvar izginila?


Je. Greš na forum, odpreš naslov (npr. vabila na prireditve) in tam najdeš...

LP, vencelj
#348243
Nope to ni to... to moras v vsak pod-forum posebej, kar je neuporabno. Jaz bi rad oznacil vse teme v vseh sub forumih skupaj v enem samem koraku... tako kot je bila moznost prej.
#348251
ogi napisal/-a:Nope to ni to... to moras v vsak pod-forum posebej, kar je neuporabno. Jaz bi rad oznacil vse teme v vseh sub forumih skupaj v enem samem koraku... tako kot je bila moznost prej.


potrebno je biti prijavljen -> nato pa v meni -> forum -> neprebrani prispevki -> poiščeš zgoraj ali spodaj pri listanju strani gumbek Označi vse kot prebrano
oznaci_prebrano1.jpg
oznaci_prebrano1.jpg (16.66 KiB) Pogledano 30437 krat

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA