prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
#349299
majcka napisal/-a:mi pa še vedno ne dela označi kot prebrano...a se bo to dalo popravit??


Kar sem stestirala pri sebi mi je delalo to označevanje neprebranih. Pri naslednjem obisku mi prikaže le nove neprebrane. Tako da trenutno nimam ideje kaj bi lahko bilo narobe pri tebi. Piškotke imaš vključene in sprejete za TF?
#349300
jkarmen napisal/-a:
majcka napisal/-a:mi pa še vedno ne dela označi kot prebrano...a se bo to dalo popravit??


Kar sem stestirala pri sebi mi je delalo to označevanje neprebranih. Pri naslednjem obisku mi prikaže le nove neprebrane. Tako da trenutno nimam ideje kaj bi lahko bilo narobe pri tebi. Piškotke imaš vključene in sprejete za TF?


Piškotki potrjeni. Ko kliknem na Označi kot prebrano, me vrže na prvo stran in neprebrane teme ostanejo neprebrane. Pojma nimam, kaj fali. :?
#349301
majcka napisal/-a:
jkarmen napisal/-a:
majcka napisal/-a:mi pa še vedno ne dela označi kot prebrano...a se bo to dalo popravit??


Kar sem stestirala pri sebi mi je delalo to označevanje neprebranih. Pri naslednjem obisku mi prikaže le nove neprebrane. Tako da trenutno nimam ideje kaj bi lahko bilo narobe pri tebi. Piškotke imaš vključene in sprejete za TF?


Piškotki potrjeni. Ko kliknem na Označi kot prebrano, me vrže na prvo stran in neprebrane teme ostanejo neprebrane. Pojma nimam, kaj fali. :?


Vzamem nazaj...zdaj je pa začelo delat. Še zmeri nimam pojma, kaj je bilo narobe.
#349346
spela* napisal/-a:Kaj pomeni, če nekoga dodaš med "prijatelje" ali "sovražnike"?


v uporabniški nadzorni plošči imaš zavihek prijatelji in sovražniki, kjr piše kaj je kdo :) in tam jih lahko tudi dodajaš in odstranjuješ..

načeloma pa je razlaga takšna:

Sovražnikova sporočila bodo privzeto ignorirana, sporočilo se ne bo prikazalo v celoti, zasebna sporočila so še vedno dovoljena, ne morete pa ignorirati moderatorja ali administratorja.


Prijatelji vam omogočjio hitri dostop do članov z katerimi pogosto komunicirate. Če to forum podpira, lahko vsako objavo od prijatelja označite.
#349412
zz topka napisal/-a:Saj, pol pa klikneš še na puščico poleg in ti pove, kolk nas je gor, ki smo registrirani, kolk je skritih up. in kok gostov ... Na vsem TF. :wink:


Ja, vem to, ampak..si opazila ironijo v mojem vprašanju in poudarek na aktivnih :?:
#349940
majcka napisal/-a:
jkarmen napisal/-a:
majcka napisal/-a:mi pa še vedno ne dela označi kot prebrano...a se bo to dalo popravit??


Kar sem stestirala pri sebi mi je delalo to označevanje neprebranih. Pri naslednjem obisku mi prikaže le nove neprebrane. Tako da trenutno nimam ideje kaj bi lahko bilo narobe pri tebi. Piškotke imaš vključene in sprejete za TF?


Piškotki potrjeni. Ko kliknem na Označi kot prebrano, me vrže na prvo stran in neprebrane teme ostanejo neprebrane. Pojma nimam, kaj fali. :?


Vse tole me spet zeza...pa nisem nič pri piškotkih mešala. :?
#350027
Ja takole...ko sem že mislila, da sem skužila finto s prebranimi sporočili, sem ugotovila, da me že cel teden spet ....

Sem se odjavila in prijavila nazaj, pa ne dela...sem iskala tiste piškotke, pa jih nikjer ne najdem, pa tudi nič jih nisem prestavljala, ali kako drugače mešala z njimi. A mi lahko prosim kdo razloži, kaj je s tem narobe...al pa mogoče z mano???

Hvala.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA