prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
#348278
zz topka napisal/-a:Joj, ma, ma, ma, vsaj za en mal bolj temne črke... :?
Imam glanc nova očala, ma jast se martram, ko ne vem kaj, da prečitam to svetlo sivino
Slika


Bomo zrihtal tudi to :) Težava so tudi raznovrstne nastavitve kontrastov, svetlosti na vaših monitorjih in zato pri tebi in še komu lahko izgleda preveč svetlo sivo. Pri meni na 3 različnih monitorjih je recimo siva dovolj temna :shock:
#348294
Vreme napisal/-a:Meni je stran všečna, sem pa žalosten, da ni več starega logotipa. Saj razumem, da je potrebno vsakih toliko časa forum posodobiti, a po mojem logotipa nebi bilo treba.

Lopgo bi moral ostati tak kot je bil. To se enostavno NE spreminja. To ti je kot grb kluba. Ostane za večne čase!
#348317
Ogromno sm na forumu z mobilnim telefonom. Prej mi je spletno stran ter forum lepo prikazovalo. Zdej pa čudno lomi besedila (to me najbolj moti), nasploh cela štala z odpiranjem novic, koledarjev,...nucam pa najnovejšo opero mini. LpM
Priponke
Screenshot_2016-05-27-10-43-32.png
Screenshot_2016-05-27-10-43-32.png (49.14 KiB) Pogledano 31028 krat
#348321
Stran je lepa. Bi bila pa še lepša z malce večjimi in temnejšimi črkami ter obvezno starim logotipom. Stari logo je že tako prepoznaven, da ga je greh zamenjati. Nekatere stvari so večne. Naj bo tako tudi naš logo. Tule gori je veliko forumašev, ki smo bili zdraven praktično pri njegovem rojstvu :D!
#348322
Forum je postavljen na najnovejši phpbb verziji s "responsive" grafiko in je prilagojen ravno mobilnim napravam. Res pa da se bo našel kak brskalnik, ki ima svoje specifike - opera mini bo verjetno eden izmed njih. Naj povem da po statistiki ta brskalnik uporablja le 0.35 % uporabnikov TF.
1. Chrome (52.04%)
2. Firefox (18.10%)
3. Internet Explorer (15.28%)
4. Safari (8.26%)
5. Android Browser (2.64%)
6. Edge (1.91%)
7. Opera (1.08%)
8. Opera Mini (0.35%)
9. Amazon Silk (0.11%)
10. Safari (in-app) (0.07%)

Forum na Chrome brskalniku deluje odlično. Jaz osebn o zdaj z užitkom prebiram forum na mobitelu, medtem ko mi je bilo prej muka - vsakokratno raztegovanje ekrana in matranje da si lahko kam kliknil.
Bom prilimala še kak printscreen da se vidi. Močno priporočam da se uporablja Chrome ali katerega bolj uporabljenih brskalnikov od zgoraj.
#348325
Avatar, ki ga imam vsepovsod je tu prevelik ? Zakaj še vedno tako malo prostora za avatar? Na tako malo dimenzijo sploh ne morem zmanjšati sliko :).
#348326
No, najbrž sm jst teh 0,35% :) Kakorkoli že, drugih brskalnikov itak ne mislim nucat, ker so pri hitrosti nalaganja, odpiranja strani (vsaj pr men) svetlobna leta za opero mini...se bom pač pomatral pri prebiranju TFja...škoda...LpM

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA