prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
#348337
zz topka napisal/-a:Majci, ko si prijaljena, imaš poleg svoje ikone Meni. Pole kliknes Forum in se ti odpre vse


Ne pa ne!!!! Na računalniku imam en gumb več. Prijavljena. Razen, če je na telefonu ta imenovani gumb kam drugam skrit. :argue:
#348342
Počakala, preverila....ni ga! Tole je telefon:

IMG_5745.JPG
IMG_5745.JPG (71.94 KiB) Pogledano 37309 krat


Tole je pa računalnik (glej obkroženo vsebino)

Neprebran prispevek.jpg
Neprebran prispevek.jpg (69.54 KiB) Pogledano 37309 krat


S tem, da je bila prej rubrika odprta na telefonu in bi bilo kvečjemu logično, da je obratno. Ali kdo kaj ve okrog tega???
#348343
Screenshot_2016-05-27-21-54-52.png
Screenshot_2016-05-27-21-54-52.png (165.53 KiB) Pogledano 37291 krat

Klik na zvezdico levo od naslova prispevka.. preveri prosim.. pri meni funkcionira z eno napakico ( ob prehodu z misko se je kot kaze zgubil slovenski prevod )
#348522
V prejšnji obliki foruma se je s klikom na označi kot prebrano vse označilo, kot da je prebrano. Zdaj pa se ob naslednjem obisku foruma neprabrani posti, ki so bili odpravljeni z gumbom 'označi kot prebrano' vrnejo v seznam neprebranih sporočil.

Ali je to normalno??
#348815
Hm, tale prenovljeni forum...... Moje mnenje, čista polomija. Meni osebno popolnoma nepregledno, vsaj če primerjam z prejšno različico, Ugotovil tudi po tem, da če karkoli iščem, niti ne grem več na to stran, oziroma bom ta forum počasi opustil, prav zaradi prenove. Podobno kot z supergami. Nova različica ne pomeni vedno bolje, ampak je lahko precej slabše. Ampak, saj moje mnenje verjetno itak ne šteje, hehe
#348824
Tudi meni nova stran ni všeč. Bi izpostavila dve stvari, ki se ponavljata skozi cello temo:
- logo se ne bi smel spreminjati, ker je bila prejšnja različica odlična
- pisava je neberljiva, pa naj vzamem katerikoli monitor. Siva je preveč svetla,
črke pa občutno premajhne.
Me je pa nekoliko zmotil odziv glede slednjega. Če je skoraj vsak drugi bralec to izpostavil, je s tem očitno nekaj narobe. Vsaj, če je bila rubrika odprta zato, da se stran naredi všečna uporabnikom in ni sama sebi namen.
Nazadnje spremenil nana, dne 19 Jun 2016, 14:08, skupaj popravljeno 1 krat.
#348839
Živjo,

Vaši komentarji so zabeleženi in se že dela na njih - vsaj tistih ki so izvedljivi oz imajo objektivno osnovo za prenovo. Seveda pa ne moremo vsake zadeve narediti posebej na vrat na nos, ampak se bodo najbolje pereči popravki naredili naenkrat in stestirali lokalno predno se naredijo na živi strani. Nekaj zadev lahko vsekakor pričakujete do konec meseca junija. Žal nimamo € za skupino programerjev, ki bi lahko to uredila v enem dnevu :)
Vsekakor pa določene spremembe ostajajo kot so, saj so bili nekatere tehnične in s tem tudi grafične spremembe nujne že zaradi samega delovanja strani, tehnične podpore razvijalcev sistemov, ki jih uporabljamo, ter varnosti. Tehnologija gre naprej in če želimo da stran deluje tudi v prihodnje se bo treba nekaterim spremembam privaditi.
#349291
novi popravki:
- odstranili smo vroče novice na podstrani foruma in siva barva črk (pri vsebini prispevkov) je sedaj temnejša. Vsi ki ste imeli težave prosim javite ali je sedaj kaj boljše ali gremo na še temnejšo (črno).

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA