prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
#348187
Ta tema je namenjena zbiranju odzivov (tako dobrih kot slabih) in predvsem sporočilom o napakah, težavah po "launchu" prenovljenega portala, s katerimi ste se in se še boste uporabniki Tekaškega foruma spopadali v prihodnjih dneh.

Vaši odzivi in informacije nam bodo v veliko pomoč pri čimprejšnjem reševanju oz odpravljanju težav in napak - saj se bo marsikaj pokazalo za dobro ali slabo šele zdaj ko je stran živa.
:TF)
#348192
je kar ok samo...

pripombe:
1. uf...to da je (spet) samo 10 zadnjih objav na Forumu na levi strni je zelo slabo :( ...zelo razočaran, saj je bila to moja "vstopna točka" - bilo bi primerno imeti izpostavljenih vsaj 25 zadnjih objav, saj je to res tisto najbolj aktualno na TF

2. siva barva pisave je res v modi, samo je vprašanje, če je najbolj primerna za Forum

3. moti me, da se skozi ponavlja s (preveliki) velikimi ime Teme, pod tem pa je "skrito", kdo je napisal post...tako da se moraš kar malo potruditi, da "uočiš" ime pisca spodaj :)

4. Moti me, da te ob prijavi vrže na Forum...bolje bi bilo, da bi te vrglo na vstopno stran...

5. Tud tisto zgoraj se vrti od desne proti levi brez zveze, tak da se še potem obiskovalcem kar malo vrti v glavi... :D

Tolko na hitro, za bolj detajlen pregled zdaj ni časa...

Drugače pa je vredu...se bo treba navaditi..kot vedno pri vseh posodobitvah
#348193
Ja, deset zadnjih objav ni res vse skupaj nič. Tudi jaz sem prebirala v glavnem le to! Pa še stari bor me bo okaral, da nič ne pišem, v resnici pa bo objavo zgrešil :) nazaj na 25 :)

Pa strinjam se, da je tisto popotovanje napisov zgoraj sitno. Zelo!
#348199
Preveč na široko, moralo bi biti več zadnjih objav (poleg tega bi morala biti možnost razširiti zadnje objave, saj vsaj jaz ne brskam po temah, ampak grem skozi zadnje objave). By bi tudi morali odstraniti. Pozitivno pa je, da je nekaj novega, čeprav me pri starem ni skoraj nič motilo (razen možnosti razširitve zadnjih objav).
#348202
Najprej čestitke za vložen trud pri prenovi.

Moja opažanja:
- ko odpreš določeno temo je preveč beline, sivo pisavo težko berem,
- premalo tem uporabnikov na prvi strani
- ne opazim povezav do blogov uporabnikov, to mi je skoda ker sem sem in tja kaksnega kliknil in prebral
- tudi mene moti neprestano rolanje pasice zgoraj
#348207
To sem hotel napisati še pred uradno objavo (komentar pod člankom), a mi žal ni uspelo. Ne vem zakaj drug logotip. Stari rdeči večji krog me je spominjal na sončni zahod. Ta nov logotip mi ni všeč. Dejansko sedaj vse naše stare majčke niso več aktualne.
#348208
Še nekaj sem opazil. Ker so slikce naših oznak povečane, so razmazane.
#348212
Čestitke!
Drži, kot berem komentarje, da spletna stran nikdar in nikoli ne bo vsem všečna.
Nehote še preden sem se oglasil sem se kar lep čas zadržal na prvi strani. To mi da vedeti, da stran ni samo forum, da pa se še marsikaj zanimivega najde nekje v ozadju.
Morda bi bila potrebna povezava na večje število zadnjih objav foruma, saj je to tisto, ki spletni strani daje dodano vrednost.
#348213
Super za odzive. Kar nadaljujte :) Le tako bomo lahko hitro našli in rešili kakšne večje težave in v nadaljevanju optimizirali in našli "kompromisne" rešitve za vaše predloge - z nekaterimi se že sedaj absolutno strinjamo (npr. št. zadnjih objav na naslovki - a je vse povezano z nalaganjem strani in povezovanju obeh sistemov (phpbb in wordpress) in bo potrebno še kar nekaj truda (ter časa in €) pri vzpostavitvi rešitve).

Zelo bi nam koristile še info/izkušnje/težave pri naslednji uporabi foruma:
- gledanje, pisanje preko mobilca in tablic (android, iphone ..)
- pregledovanje preko različnih brskalnikov (explorer, chrome, safari, firefox..)
- izgled in postavitev strani pri različnih resolucijah ekranov
- odzivnost, hitrost portala - forum , novice, koledar ..
- responsive dizajn - deluje ?
-...

Drugače pa - malo spremembe ne škodi kajne .. :) saj so tako redke na forumu.
Leta 2009 je bila prva večja sprememba in sedaj 2016 druga :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA