prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
Uporabniški avatar
 svizec
#65462
boštjanmm napisal/-a:Hvala Pegaz. Že znam. Kaj pa posamezna beseda ali stavek?lp


Boštjan,
svizec napisal/-a:takole?


Oblika zapisa je taka:
Boštjan, [ quote="svizec" ]takole?[ /quote ]

svizec napisal/-a:Ali pa takole?


Oblika zapisa je taka:
[ quote="svizec" ]Ali pa takole?[ /quote ]

Bo šlo?
 boštjanmm
#65489
Oj!
Hvala Svizec zdaj vidim kam kojoti tulijo.
lp
Uporabniški avatar
 MihaPR
#68094
Ero:

toliko v info, če bo kaj pomagalo:

na nekaterih temah se še vedno odpre o kliku tole:
Fatal error: Call to undefined function: phpbb_rtrim() in /home/web_strani/tekaskiforum/viewtopic.php on line 499

se to. Na tekaskiforum.net ni možnosti avtomatske prijave. Posledica vdora?

lp, Miha
Uporabniški avatar
 ero
#68135
hoj,

ker sem nekatere spremenjene datoteke povozil z najnovejšimi verzijami, nekateri nameščeni dodatki ne delajo. to bom počasi v miru uredil. ali pa najprej preselil forum in potem uredil...
Uporabniški avatar
 legionar1983
#80757
vprašal bi, zakaj gospod Ero noče odgovarjat na moja vprašanja...poslal sm sms z mojo problematiko na navedeno mobilno številko, odgovora ni bilo...prijavil sem se pod drugim imenom, mu poslal ZS, odgovora ni bilo...
problematika je naslednja: pri mojem primarnem imenu ''legionar'' ne boste najdli nobenih kontaktnih podatkov, tudi profila si ni možno več ogledat...nekaj sem spreminjal email, no in potem je zaštekalo, zato sem prijavljen pod sicer istim imenom, le da sem še par števk dodal...
torej, Mr. Ero, zakaj me zanemarjate?????
 francoz
#224019
Spoštovani!

Sem Domen Pust, absolvent Krajinske arhitekture. Pripravljam diplomsko nalogo glede problematike umeščanja novih rekreacijskih dejavnosti v območje Krajinskega parka Tivoli-Rožnik-Šišenski hrib. V njej bom poizkusil izkoristiti potencial celotnega območja do zahodne Ljubljanske obvoznice ter poiskati takšne rešitve, ki bodo ustrezale potrebam in željam predvsem tekaških obiskovalcev.

Tudi sam sem aktiven tekač in med tekom skozi Krajinski park pogrešam kar nekaj stvari, ki bi jih s svojo diplomsko nalogo rad izboljšal. Prosil bi Vas, če mi pri tem pomagate tako, da bi lahko nekako objavil anketo na forumu ali v kakšni drugi obliki, katero bi lahko potem uporabljaj. Trenutno imam vprašalnik v Word obliki.

V naprej se vam zahvalujem za odgovor, želim vam lp dan in pa še veliko tekaških užitkov.

Lp, Domen.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA