prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
Uporabniški avatar
 ero
#2069
hoj,

če bi se radi včlanili in imate pri tem težave, če imate kakšna začetna vprašanja v zvezi z delovanjem foruma in ne deluje možnost pošiljanja zasebnega sporočila - tule je številka mojega mobilnega telefona:

041 / 402 - 202

pokličite in skupaj bomo uredili zadevo!
 Viljemka
#4995
Slišala sem, da se ugodno prodajajo tekaški dresi - 3000,00 sit, zato bi ga rada naročila, pa ne vem kako. Saj lahko tako, da to zaupam tebi, ti pa mi javiš, kam nakažem tolarje? Še številke - zgornji del M in spodnji del L.

LP, Viljemka :wink:
Uporabniški avatar
 mare
#6598
Meni ne delujejo zasebna sporočila, ali pa jih ne znam prav poslati. Help me, please!
Uporabniški avatar
 mare
#6616
Sem že odkril. Nisem napisal imena teme in zato sporočilo ni bilo poslano.
 Lučko
#21836
Ero :wink:
Danes na PST smo člani TF skupno ugotovili, da imamo težave s forumom. Zadnje dva dni stran večkrat zmrzne, še večkrat se ne odpre. So težave, ti povem, je veoma big problem pr ns duma. To smo ugotovil, dijo mijo :roll:
PS
A boš ukrepu, plis plis :lol:
Uporabniški avatar
 Mariposa
#34136
Mene pa zanima kam je izginil del foruma, nekaj podobnega kot ugodno do opreme, sponzor je pa superga.si? :?
Uporabniški avatar
 mirko1
#38506
ko hočem v rubriki 1 spominski bubin tek,napisati sporočilo,se mi okno kamor bi pisal ne odpre. :( :?:
lp,mirko
Uporabniški avatar
 pegaz
#43961
Živjo, Ero,

Ta trenutek najbolj vroča tema, 3. piknik TF, se je sesula. Ob kliku nanjo dobiš spodnji napis. Lahko kaj storiš?
Vnaprej hvala!
LL Pegaz :)
---
Could not obtain vote data for this topic

DEBUG MODE

SQL Error : 1030 Got error 28 from table handler

SELECT vd.vote_id, vd.vote_text, vd.vote_start, vd.vote_length, vr.vote_option_id, vr.vote_option_text, vr.vote_result FROM phpbb_vote_desc vd, phpbb_vote_results vr WHERE vd.topic_id = 2808 AND vr.vote_id = vd.vote_id ORDER BY vr.vote_option_id ASC

Line : 687
File : D:\web_strani\forumi\polet\viewtopic.php
Uporabniški avatar
 Filipid
#43962
Ja, to je pa zdaj višja sila :twisted: , ki pravi da morate vsi prijavljeni za piknik iti v Dolenjo vas na tek po Lončariji 8) :wink: .
Uporabniški avatar
 Barb
#43969
Filipid napisal/-a:Ja, to je pa zdaj višja sila :twisted: , ki pravi da morate vsi prijavljeni za piknik iti v Dolenjo vas na tek po Lončariji 8) :wink: .

Ja hvala, Filipid :!: :evil:
 lenka
#60676
Lep pozdrav!
Mene pa zanima, kako spremeniti naslov teme? Nočem kar novih in novih odpirat... :oops:

lp lenka
 boštjanmm
#65412
Oj!
Mene pa, ker sem frišn, zanima kako vneseš citat ( primer pri Barb:Filipid je napisal: tekst itd.)
Prosim za pojasnilo, ker nisem prav vešč v temu.
lp
Uporabniški avatar
 pegaz
#65420
Bostjan,

poglej svoj post. V desnem gornjem kotu je gumb "Citiraj".
Ko ga klikneš, se ti pojavi odgovor, kjer je pripravljen citat, in kjer si lahko ogledaš sintakso citiranja.

Bo šlo?

LL, Pegaz :)
 boštjanmm
#65457
pegaz napisal/-a:Bostjan,

poglej svoj post. V desnem gornjem kotu je gumb "Citiraj".
Ko ga klikneš, se ti pojavi odgovor, kjer je pripravljen citat, in kjer si lahko ogledaš sintakso citiranja.

Bo šlo?

LL, Pegaz :)


Oj!
Hvala Pegaz. Že znam. Kaj pa posamezna beseda ali stavek?
lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA