prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
 Marinka
#66972
Obivankenobi, ker imaš tako super ime, si delno zaslužen za moj dosežek v Sežani. Ko si me namreč prehitel tam pri 15-em kilometru, že malce naveličano same sebe in teka, mi je pogled na tvojo majico takorekoč vlil jedijevsko energijo in potem sem lažje pripujsala do cilja. Ne vem, če ima Boris73 takšno čudežno moč. :cast:
Uporabniški avatar
 kristina.kiki
#67561
Tud js bi si zelo rada spremenila uporabniško ime:

in sicer iz kristina_21 v kristina.kiki

Hvala že vnaprej.
 tae
#67568
jaz si pa ne mislim spreminjati imena ne glede na to ali je komu všeč ali ne, važno da je meni. Ker pa je debata o imenih, me zanima kaj kakšen ime pomeni oziroma zakaj tak ime. Sigurno imate svoj razlog. Razen seveda imen in priimkov, ki so vam jih dali starši. Moje ime tae napr. je okrajšava za borilno veščino tae-kwon-do, s katero sem se in se še ukvarjam. Kaj pa drugi? Predvsem me zanimajo bolj nenavadna imena. Sigurno ima pa vsak zakaj, svoj zato.
Uporabniški avatar
 pegaz
#67702
Obivankenobi napisal/-a:Ok, DuleKTV in ostali, prošnja uresničena, bom ostal Obivankenobi (sem že pisal Erotu!), si pa nisem mislil, da vam je ime toliko všeč :shock: :oops: :roll:
LP :wink:

Obivan, :clap:
Uporabniški avatar
 kustus
#67704
LP

To OBI sedaj vsaj vidiš da tvoj nick name sploh ni tak problem kot si ti mislil.
Ostani to kar si saj te tko vsi poznamo.
Uporabniški avatar
 obi
#67742
kustus napisal/-a:LP

To OBI sedaj vsaj vidiš da tvoj nick name sploh ni tak problem kot si ti mislil.
Ostani to kar si saj te tko vsi poznamo.


Pa saj jaz nisem nikol mislil da je moj nick problem. Vedno sem to bil in vedno bom.
Uporabniški avatar
 kustus
#67743
lp

se opravičujem mislil sem na obivankenobi skrajšano mu pravim obi. še enkrat oprosti .
 Sloparca
#122813
Jaz bi si spremenila v Sloparca.
Lp
Uporabniški avatar
 Radolca
#122822
OBIVANKENOBI pa res vsak pozna, če je gledal vojno zvezd
Uporabniški avatar
 bla_k
#122922
Radolca napisal/-a:OBIVANKENOBI pa res vsak pozna, če je gledal vojno zvezd


Ja, sej...
...jaz sem se cel let na forumu spraševal, kje si je pa ta tip svoj ''nick'' najdu, pol me je pa zadnič en 5let str mulc (moj prjatu, da ne bo pomote) za maškare, ko je bil napravln v Obi Van Kenobi-ja to nauču. :idea:
Uporabniški avatar
 Kokiii
#129449
Jaz bi se pa spremenil v Kokiii . Tole z letnico 26 (vec) nikamor ne vodi :)
Uporabniški avatar
 NellyPija
#152009
Ero, prosim če moj nick spremeniš iz Nelly v NellyPija - gre za eno čist bedno osebno zadevo... če je možno :oops:
Hvala!!!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA