prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
Uporabniški avatar
 jan_jan
#67181
Mogoče eno neumno vprašanje. Kako naj spremenim podpis, saj veste tisti tekst čisto spodaj? Ko sem se prvič "podpisal", je bilo spodaj okence, zdaj ga pa ni več! Že vnaprej hvala za odgovore!
jan_jan
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#67182
goraj klikneš tvoj profil in spremeniš podpis.
Uporabniški avatar
 jan_jan
#67183
Saj to naredim, potem pa se mi ne pokaže okno s tekstom, oziroma možnost spremembe teksta.
 gibson
#67195
Kdaj kmalu?!!! Da se ne bova zaletela. Ni panike!
Jaz se odpravljam že nekaj časa, pa nekako ne zberem tistega.....sčepca.....?
 Tku
#77936
jan_jan napisal/-a:Našel "okno", res sem slep, ne nosim zastonj očal. Hvala raziskovalec.
jan_jan


Jaz ga pa ne najdem. Vidim kje se ga vklopi, ne pa kje se napiše vsebino podpisa.

Naj me kdo razsvetli.
 Tku
#77987
Žal mi ne uspe, za zadnje polje v Podatki o profilu - predstavitev imam Zanima me:. Vpis vanj ne pomaga?
:oops:
Uporabniški avatar
 5rca
#78081
dela dela ... taveliko okno je ... pod tistim malim "zanima me" :lol:
 Tku
#78120
Pod tistim malim oknom Zanima me nimam drugega okna, ampak že nov oddelek Nastavitve :?

Imate tudi drugi tako?

Slika
 Tku
#78363
Ja, imam vključen prikaz podpisa.
Poskusil sem tudi z izklopom, pa ponovnim vklopom tega podpisa ter z brisanjem piškotkov, kot tudi z delom v Internet explorerju namesto v Firefoxu, pa ni bilo uspeha.
Uporabniški avatar
 Pero
#78372
Poizkusi morda z drugim brskalnikom... :roll: Čeprav mam jest tut firefoxa, vidim okno za podpis...
Uporabniški avatar
 RoKo
#78388
Če se ne motim, se je meni okno za podpis pojavilo par tednov po prijavi. Sem tudi iskal pa ga ni blo, naenkrat pa se je pojavlo. Morda je treba par dni počakat.... do takrat pa pisat
Nazadnje spremenil RoKo, dne 19 Dec 2006, 15:59, skupaj popravljeno 1 krat.
 Tku
#78470
Dobro, bomo pa malo potrpeli.
Morda mi ga pa Božiček prinese. :P

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA