prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
 Tku
#80010
Evo, pa sem dobil podpis! :D
 ŽULJ
#80059
No zdaj se pa le lepo podpiši. :wink:

lp, žulj :)
Uporabniški avatar
 ero
#80370
hoj in odgovarjam za nazaj. sem že malo pozabil a zdi se mi, da je okno za podpis namerno skrito prvi teden po prijavi. mislim, da je eden od dodatkov k forumu tako narejen.

štos je v tem, da razni samodejni smetilci ob prijavi napolnijo svoj podpis z reklamami. ta dodatek pa naj bi onemogočal smetenje in podpis prikazal šele kasneje.

bi moral iti v kodo gledat a bo tole zgoraj najbrž kar držalo...
Uporabniški avatar
 Wega
#82253
Ali isto velja tudi za vpis Domače strani? Namreč poleg podpisa nimam možnosti vpisati tudi te.


EDIT malo pozneje: ja hvala!!
 bokij
#118963
ero napisal/-a:hoj in odgovarjam za nazaj. sem že malo pozabil a zdi se mi, da je okno za podpis namerno skrito prvi teden po prijavi. mislim, da je eden od dodatkov k forumu tako narejen.


Prijavljen sem že leto, pa nimam opcije za podpis, poskusil sem že vse, kar so člani zgoraj. Je možno da rabim več objav :?:
Hvala in LP, Bojan J.
Uporabniški avatar
 lukkka
#118980
Je možno, Wega, je možno... :wink:
Uporabniški avatar
 Marko Vzorec
#125165
bokij napisal/-a:Prijavljen sem že leto, pa nimam opcije za podpis, poskusil sem že vse, kar so člani zgoraj. Je možno da rabim več objav :?:
Hvala in LP, Bojan J.



Same here, nobene opcije podpisa

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA