prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
#80025
Ne vem, če sem spregledal, ali se je kaj pisalo o tej temi v zadnjem času.

Naenkrat vidim, da zadnjih 20 objav na forumu ni več na dnu, temveč od strani, na desni. Če nekdo redno pregleduje forum, so mu aktualne predvsem zadnje objave, tako da se ne rabi mučit in poglabljat v posamezni sklop.

Meni je bila stara verzija bolj všeč, preposto iz razloga, ker so bili ob zadnjih objavah navedeni tudi podatki, kot npr. kdo je avtor teme, kdo je zadnji, ki je k temi objavil prispevek, predvsem pa je tema, ki je s strani uporabnika bila že prebrana, bila označena z belo, povsem novi prispevki pa so bili obarvani rumeno.

Meni je bilo bolj "razkošno", pregledno, zdaj pa je sicer takoj na začetku strani, ampak natlačeno...
Uporabniški avatar
 perpetruum
#80035
če je že odprta tema za pripombe:

meni je bilo prej všeč, da je bil ob posameznem postu naveden tudi čas, kdaj je bil oddan...

(upam da nisem prepicajzljast... :oops: )

pp
Uporabniški avatar
 tae
#80037
Tudi meni osebno je bilo bolj všeč prej, mogoče tudi zato, ker smo že dlje časa navajeni na prejšnjo formo foruma. Sčasoma se bomo sigurno tudi na novo navadili.
Uporabniški avatar
 Damijan
#80039
perpetruum napisal/-a:meni je bilo prej všeč, da je bil ob posameznem postu naveden tudi čas, kdaj je bil oddan...
(upam da nisem prepicajzljast... :oops: )
pp


Tudi meni je bilo to dost pomembno...
Uporabniški avatar
 RoKo
#80044
Se ponavljamo, ampak tudi meni je bilo prej nekako bolj pri roki ter bolj pregledno, malo si drsal in prišel do konca, vmes še kaj pogledal in to je to. Res se mi zdi vse skupaj malo natlačeno. Kaj čemo, malo novotarij mora bit, morda pa je to samo poskusno.
 mojA
#80050
Meni se pa po svoje zdi bolje. Se ti ni treba dol rolat, takoj vidiš nova sporočila, osebno mi je bolj praktično . Če te pa kaj zanima, se greš pa rolat :D .
Uporabniški avatar
 Damijan
#80053
To, da je stvar priročna, je res... vendar na račun izgube kar nekaj informacij. Po mojem prevelika žrtev.[/list]
Uporabniški avatar
 lunca
#80075
Tudi meni je bilo prej boljše, ker sem se velikokrat ravnala po času oddanih sporočil, ki se zdaj ne vidi...
 aleksander
#80077
Jaz pa zmeraj kliknem vrstico "poglej nove objave od zadnjega obiska" in tam je vse lepo pregledno.Priznam da tudi prej nikoli nisem nikoli hodil na konec gledat katere so zadnje objave...

LP Aleksander
Uporabniški avatar
 Matokc
#80078
Tud jest se pridruzujem ugotovitvi Lunce in ostalih!

lp
Uporabniški avatar
 ero
#80092
hoj in dobro jutro!

veseli me, da ste opazili spremembo :)

zanimivo je, da sem velikokrat slišal pripombo, da je naslovnica prenatrpana in da je rolanje zadnjih sporočil, ki je edino koristno, na dnu. zdaj, ko sem z malo kompromisa spremenil zadevo, pa so bivši kritiki očitno zadovoljni in tiho, pojavili ste se pa novi :)

OK, kaj pravite na zadnjo verzijo? desni stolpec zavzema eno tretjino okna, vidna je ikonica pred temo, viden je tudi datum vpisa. bo tako bolje?
Uporabniški avatar
 2MUCH4ME
#80095
ero napisal/-a: bo tako bolje?

Odlična rešitev! :idea: Meni je bila nova rešitev všeč že prej, mogoče sem pogrešal samo datum pri zadnjih 20 sporočilih, ki je sedaj viden!

Bravo, Ero!

LP VB
Uporabniški avatar
 perpetruum
#80098
perfektno!!!

kako je že tista mantra iz nekega starega jugo filma?
"...svaki dan, u svim pogledima, sve više napredujemo...!!!"

:D
perpetruum
Uporabniški avatar
 izyemna
#80099
Ero,
super resitev. Meni se zdi veliko bolj uporabno kot stara varianta - sploh z danasnjimi izboljsavami.
lp :D
Uporabniški avatar
 izyemna
#80100
Ero,
super resitev. Meni se zdi veliko bolj uporabno kot stara varianta - sploh z danasnjimi izboljsavami.
lp :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA