prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
Uporabniški avatar
 ifo
#100918
Kje si nastavim svoj podpis (v profilu)?
Uporabniški avatar
 alasska
#100921
tudi sama imam dve vprašanji v zvezi s profilom in se bom kar tle priključla ifo-tu.
1.kako pomanjšate fotke iz fotoaparata, da jih lahko nastavite ob svojem imenu in 2.kje napišete te citate, misli..., da so vidne pod vsako vašo temo?

Hvala :?
Uporabniški avatar
 dannae
#100922
moraš bit prijavljen :) ,
greš na
"tvoje nastavitve" zgoraj v meniju, potem imaš na tej strani malo nižje:
"podatki o profilu - predstavitev" in tam imaš eno od postavk
"podpis"...

alasska - tisto drugo je podpis (opisan zgoraj)
tisto prvo pa jaz naredim po domače. :oops: kliknem na slikco, ali označim več njih..., rečem send in me vpraša, če jo-jih pomanjša. potem tisto iz neposlanega maila shranim med svoje dokumente.

če pa obstaja hitrejša pot pa bi mene tudi zanimala... :wink:
pozdravček
d
Nazadnje spremenil dannae, dne 06 Sep 2007, 10:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Wega
#100926
je še en trikec: prilepiš jih v Word, kjer jih lahko po želji optimiziraš (desni klik na sliko , Format Picture, zavihek Picture, gumb Compress) in shraniš dokument kot html. V mapi ti ostanejo vse slikce, pomanjšane in velike.
 Leon81
#100927
Tudi jaz bi si rad nastavil podpis, ampak v nastavitvah ne najdem opcije, kamor bi ga lahko vnesel. Kakšen predlog?

LP
Uporabniški avatar
 ifo
#100928
@dannae: žal razdelka/vnosnega polja za podpis ni.
Uporabniški avatar
 dannae
#100929
mhmm. kaj pa če malo nižje označiš, da "dodaj podpis", pa se odjavi, pa prijavi nazaj, pa poglej še enkrat.
spomnim se, da sem imela jaz enako težavo. malo se poigraj.

drugače bosta pa milkec al pa ero kej dodala :roll:
Uporabniški avatar
 Vreme
#100930
ifo napisal/-a:@dannae: žal razdelka/vnosnega polja za podpis ni.


Mislim, da sem se sedaj spomnil. To pa ti bojo administratorji foruma bolje odgovorili. Če se ne motim moraš najprej "narediti" določeno število postov šele kasneje imaš pravico, do podpisa :)

Wega ta tvoja opcija je seveda še boljša!!!
Uporabniški avatar
 ifo
#100939
Vreme napisal/-a:Mislim, da sem se sedaj spomnil. To pa ti bojo administratorji foruma bolje odgovorili. Če se ne motim moraš najprej "narediti" določeno število postov šele kasneje imaš pravico, do podpisa :)


Aha, verjetno bo to. Hvala.
Uporabniški avatar
 NANIKA
#100961
Prevejam, če je meni uspelo.
Uporabniški avatar
 NANIKA
#100962
JE USPELOOOOOOOO!!!!!!!!!!!
Uporabniški avatar
 Andraz
#101004
hehehe ... glede pomanšanja fotk...
predvidevam, da večina že uporabljate win XP in Office 2003, ki ima v osnovi že program za pregledovanje slik in tudi osnovno obdelovanje le teh (crop, resize, auto correct...). Gre za Microsoft office picture manager, kjer preprosto kliknete na EDIT PICTURES, izbereš resize in pomanjšaš na željeno velikost! Aja še to, kako prideš do tega programa - že na sami sliki klikneš desni gumb na miški, izbereš odpri z (open with) in označiš picture manager.

Program pa res rabiš, če imaš win 2000...

lp
a.
Uporabniški avatar
 alasska
#101050
hvala vsem za odgovore se bom potrudila po svojih močeh :P

lp :wink:
 bokij
#118962
Tudi jaz v nastavitvah oz. profilu nimam opcije podpisa. :( Ali je res treba najprej nabrat nakaj objav? Zgoraj napisano sem že poskusil, pa nič.
Hvala za pomoč
LP, BojanJ

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA