prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
Uporabniški avatar
 zajc
#123579
Eno vprašanje za administratorje foruma.

Zanima me, ali bi bilo možno na prvo stran foruma dati "Zadnjih 40 sporočil" ali "Zadnjih 30 sporočil". Mislim, da na videz foruma to ne bi vplivalo, ker je seznam glavnih tem kar zajeten in je zato precej doooolgo in število prikazanih sporočil, ne bi raztegnil strani.

To sprašujem samo zato, ker skoraj nikoli ne uporabljam "Poglej nove objave od prejšnjega obiska", enostavno se ne morem navaditi in gledam samo "Zadnjih 20 sporočil".

Če bi se to dalo nastaviti v svojih nastavitvah, bi pa bilo še bolje in bi si vsak sam nastavil tako kot bi si želel.

Mogoče si tega želi še kdo :)
Uporabniški avatar
 pajo
#123592
Bi nam prišlo kar prav. Upam.
Uporabniški avatar
 vasko
#123633
Ja, meni se tudi zdi to pameten predlog. V enem dnevu se sigurno nabere več kot 20 tem, kjer so nove objave in je mnogo lažje poiskati tiste zanimive, če imaš vse zapisane ob robu. Če greš pregledovati vsak sklop posebej je zamudno, pa še kaj se izpusti.
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#123634
Pameten predlog, morda bi šlo gor zadnjih 50 ali več sporočil, pa morda bi lahko tudi kr-neki bile vmes (označene ali neoznačene).
Upam, da Erotu ne bomo povzročili prveč sivih las. Če ne gre, pa ne gre.
Uporabniški avatar
 Tasko
#123651
Zelo dober predlog, ker mislim, da večinoma vsi gledamo samo te zadnje objavljena sporočila.

lp, BLaž
Uporabniški avatar
 Damijan
#123671
No, ja... Če bo sicer komu pomagalo, ajde. Prostora je itak več kot dovolj.

Ampak: kadar jaz kak dan ne sledim forumski debati, in je novih postov >20, grem pač na povezavo "Poglej nove objave od prejšnjega obiska", zanimive teme odpiram v novih zavihkih, potem pa le-te enega za drugim zapiram, ko preberem temo, ki mi je zanimiva. Dvomim pa, da vsi beremo vse... No, vsaj jaz ne.
Uporabniški avatar
 zajc
#123681
Vau.... Nisem si misli, da bo moja želja uslišana.
Zdaj imamo Zadnjih 66 sporočil.

Hvala :D
Uporabniški avatar
 klatez
#123686
Ero je car! :clap:

Eni pač ne govorijo ampak naredijo! :wink:
Uporabniški avatar
 dannae
#123692
scrolam, pa scrolam, pa kar ni konca.... :hehe:
ero :hack:
:clap:

to pa je ekspresna aladinova svetilka :roll:

pozdravček
d
Uporabniški avatar
 Dule
#123698
Vsekakor dobrodošlo, saj je včasih kakšna tema nezasluženo prehitro romala v pozabo.. 8)
Uporabniški avatar
 pajo
#123713
Če je Ero še s supergah tak CAR.. :roll:
Uporabniški avatar
 Bor
#123740
pajo napisal/-a:Če je Ero še s supergah tak CAR.. :roll:

je ! :D
Uporabniški avatar
 klatez
#133736
Ero, a se da tako naredit, da bi bilo teh zadnjih 66 sporočil vidnih na levi strani tudi, ko bereš posamezno temo?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA