prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
#127697
Najprej imam vprašanje v čem je fora, da v določenem trenutku forum zmrzne - ampak samo, če sem v explorerju? Če se trenutek kasneje prijavim na forum z uporabo mozzile, dela normalno?

Kako se naloži avatar? Sem hotla naložit iz strani z avatarji (prilagojena velikost slikce) pa mi ga noče naložit, češ, da je prevelika slikca?

Neki sem še hotla vprašat, pa sem pozabla. No ja, že ni bilo tako pomembno.

Hvala za odgovore.
#127700
ZdravkoC napisal/-a:
solatka napisal/-a:Neki sem še hotla vprašat, pa sem pozabla. No ja, že ni bilo tako pomembno.

Na ostala vprašanja ne vem odgovora, na tega bi pa mogoče vedel :cry:


No super... sem se ga že spomnila :lol:

Torej... če odprem neko temo in dam naslov, a je mogoče tej že odprti temi spreminjati naslov? Al to lahko samo višje inštance?
#127701
solatka napisal/-a: No super... sem se ga že spomnila :lol:

Torej... če odprem neko temo in dam naslov, a je mogoče tej že odprti temi spreminjati naslov? Al to lahko samo višje inštance?


Saj sem vedel. da imaš piškotek zame :D
:arrow: postaviš se na svoj prvi post na prvi strani teme, ki si jo odprla
:arrow: klikneš na polje za urejanje tega posta
:arrow: v izpisanem naslovu dodaš ali popraviš besedilo
:arrow: pošlješ popravek
:arrow: občuduješ spremembo :heart :shock:
Uporabniški avatar
 solatka
#127726
ZdravkoC hvala za namig.
Zdej že občudujem svoj izdelek. :lol:
#127775
solatka napisal/-a:Najprej imam vprašanje v čem je fora, da v določenem trenutku forum zmrzne - ampak samo, če sem v explorerju?

si imela težave malce po polnoči? takrat je strežnik obremenjen z arhiviranjem podatkov in je slabše odziven...

solatka napisal/-a:Kako se naloži avatar? Sem hotla naložit iz strani z avatarji (prilagojena velikost slikce) pa mi ga noče naložit, češ, da je prevelika slikca?

omejitev za avatar je 80 pikslov po širši stranici in 8 kB velikosti datoteke.
#127792
ero napisal/-a:
solatka napisal/-a:Najprej imam vprašanje v čem je fora, da v določenem trenutku forum zmrzne - ampak samo, če sem v explorerju?

si imela težave malce po polnoči? takrat je strežnik obremenjen z arhiviranjem podatkov in je slabše odziven...

solatka napisal/-a:Kako se naloži avatar? Sem hotla naložit iz strani z avatarji (prilagojena velikost slikce) pa mi ga noče naložit, češ, da je prevelika slikca?

omejitev za avatar je 80 pikslov po širši stranici in 8 kB velikosti datoteke.


1. težave se pojavljajo pred polnočjo (tudi v dopoldanskem času).

2. to glede omejitve mi je jasno, ampak tista slikica tud ni bila tako velika (ker je že prilagojena velikost). NO, bom probala pe enkrat.
Uporabniški avatar
 solatka
#127810
Glede avatarja - sem ugotovila, da je moja napaka. Je prevelik. (širina 96 pikslov).
Je že urejeno. :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#127846
A za tega "koloradskega hrošča" si se tko matrala? :?: :bum: :rol: :wink:
Uporabniški avatar
 solatka
#127847
Vlajko napisal/-a:A za tega "koloradskega hrošča" si se tko matrala? :?: :bum: :rol: :wink:


Ti veš kaj... :twisted:
Že res, da spadam v sam vrh polžje sekcije... sam polži poznamo tud motorje in ostala brenčeča motorna sredstva... tako da... pazi se me v Radencih :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#127848
To je pravi samomor
Solatka in polž
Katastrofa
Sedaj pa res lahko spremeniš naslov te teme :wink:
"nagravžni polž požrl solatko"

Pa fajn laufaj, da te polž ne zajaha :rol:
Uporabniški avatar
 solatka
#127853
ZdravkoC napisal/-a:Sedaj pa res lahko spremeniš naslov te teme :wink:
"nagravžni polž požrl solatko"


Sam enkrat še reč moji zverini, da je nagravžn. No reč, če upaš :lol:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#127862
solatka napisal/-a: Sam enkrat še reč moji zverini, da je nagravžn. No reč, če upaš :lol:

OK, upam si rečt, samo ni nagravžn. Je pa res, da se mi polži gnusijo. Polži so naravni sovražniki vegetariancev. Kaj še češ?

Saj je fajn malo heca, samo res je pa, da je ena lepa sličica za lepo punco veliko bolj primerna :cmok: (to je samo eno starodavno mnenje)
Uporabniški avatar
 solatka
#127864
ZdravkoC napisal/-a:
solatka napisal/-a: Sam enkrat še reč moji zverini, da je nagravžn. No reč, če upaš :lol:

OK, upam si rečt, samo ni nagravžn. Je pa res, da se mi polži gnusijo. Polži so naravni sovražniki vegetariancev. Kaj še češ?

Saj je fajn malo heca, samo res je pa, da je ena lepa sličica za lepo punco veliko bolj primerna :cmok: (to je samo eno starodavno mnenje)


NO, sej tud jz nisem lih ljubiteljica polžev (razen unih čist mladih, ko se šele izvalijo, ko so taki čist prozorni. Ful kjut ), sam ta slikca mi je pa posrečena. Pa še tako sovpada z idejo polžje sekcije.

Se mi pa močno dozdeva, da bi ti bila slikca, ki sem si jo nameravala najprej pripopat res všeč. :wink: pač okusi so različni
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#127870
solatka napisal/-a: Se mi pa močno dozdeva, da bi ti bila slikca, ki sem si jo nameravala najprej pripopat res všeč. :wink:

Me pa res zanima :shock:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA