prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
Uporabniški avatar
 ero
#132415
hoj,

Tekaški forum je od ravnokar (končno) preseljen na novejši in precej manj obremenjen strežnik. po pravici povedano je trenutno edino spletišče na tem strežniku :)

datoteke sem preselil že v soboto popoldne, podatkovno bazo pa ravnokar. malce se je zataknilo pri eni tabelci, zato ste nekateri videli tudi sporočilo o napaki, če ste želeli kaj objaviti. sori :oops:

tako, v upanju na nemoteno delovanje foruma vas lepo pozdravljam. če pa opazite kako čudno zadevo med uporabo (mislim tehnično, ne vsebinsko :D ), me vsekakor obvestite - hvala!

in hvala za potrpljenje :wink:
 ŽULJ
#132418
kaj pa gumb išči?
Meni ne deluje.
Je to slučaj?
Uporabniški avatar
 majcha72
#132426
Meni se tudi zdi, da nekaj ni OK. Karkoli vpišem v iskalno polje, ni nobenih zadetkov. Da na tekaškem forumu ni niti enega zapisa, ki bi vseboval besedo tek... :roll:
 ton
#132440
Da ne bomo samo sitnarili: bravo, Ero, upravljati s to mašinerijo ni tek do prvega wcja. Džizs, pri enem drugem forumu je bila selitev tako velik dogodek, da smo morali maltene vsi uporabniki vzeti dan dopusta...
Uporabniški avatar
 UršaR
#132490
Živjo!

Eno vprašanje - mogoče se bo komu zdelo smešno, ampak ta trenutek nimam koga drugega vprašati. 2 dni nisem in nisem mogla priti na TF. Očitno je bilo to povezano s selitvijo (??). Poskusila sem tudi na drugem računalniku, pa je v sredo še šlo, včeraj žal ne več. Zdaj pišem spet z drugega. :)

Any idea??

Hvala za odgovor in lp, Urša
Uporabniški avatar
 UršaR
#132515
ero napisal/-a:ne, to ni povezano s selitvijo ampak (verjetno) z nastavitvami računalnika.


No, potem bom pa resetirala vse računalnike, pa ni vrag, da ne bi delalo. :D Kljub temu hvala za odgovor!

LP, Urša
Uporabniški avatar
 Vlajko
#132517
Dvomim, da bo resetiranje dovolj.
 wind
#132537
majcha72 napisal/-a:Meni se tudi zdi, da nekaj ni OK. Karkoli vpišem v iskalno polje, ni nobenih zadetkov. Da na tekaškem forumu ni niti enega zapisa, ki bi vseboval besedo tek... :roll:


Dokler Ero ne poštima, si pomagaj z guglom, v iskalno polje napiši:

site:tekaskiforum.net tisto_kar_iščeš
Uporabniški avatar
 majcha72
#132548
wind napisal/-a:
majcha72 napisal/-a:Meni se tudi zdi, da nekaj ni OK. Karkoli vpišem v iskalno polje, ni nobenih zadetkov. Da na tekaškem forumu ni niti enega zapisa, ki bi vseboval besedo tek... :roll:


Dokler Ero ne poštima, si pomagaj z guglom, v iskalno polje napiši:

site:tekaskiforum.net tisto_kar_iščeš


O, najlepša hvala za namig. :cast:
Uporabniški avatar
 UršaR
#132557
Vlajko napisal/-a:Dvomim, da bo resetiranje dovolj.


Saj to je bilo mišljeno bolj kot hec. Zdaj vse dela.

LP, Urša

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA