prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
 ŽULJ
#135005
Vsaj meni že kar nekaj časa ne deluje iskanje po ključnih besedah. (Verjetno od menjave strežnika.)
Ga kar pogrešam. Tudi zato, ker se nekatere teme večkrat ponavljajo pod različnimi naslovi.

Ero?
 ŽULJ
#135313
Kako se otresti dveh stvari:
1. Prenašam podatke s openx.sportnicenter.si...
in
2. Čakanje na central.iprom.net...

Ero?
 ŽULJ
#135448
Stvar je urejena :D

Če ima še kdo težave z odpiranjem strani in dolgotrajnim (skoraj minutnim) čakanjem na to, da se odpre posamezna stran foruma - poznam rešitev.

Odgovarjam na ZS.

Sponzorjem foruma se opravičujem, vendar tako dolgo čakanje je previsoka cena.

p.s. Gumb išči še ne deluje.
Uporabniški avatar
 Eustahije
#138127
Iskanje funkcionira če daš pred in po iskalnem nizu zvezdico. Se pravi namesto

garmin

vtipkaš

*garmin*

potem pa dela. Bogve zakaj, lahko pa ugibam :D
Uporabniški avatar
 Tasko
#138128
Dela tudi, če daš samo eno zvezdico na koncu ali na začetku.

primer: garmin* ALI *garmin


lp, Blaž
Uporabniški avatar
 ero
#138129
hoj,

interno forumovo iskanje nameravamo nadomestiti z zunanjim iskalnikom, ki bo iskal po straneh TF. rezultati bojo vsekakor boljši, kot so zdaj in kot so bili pred selitvijo foruma na novi strežnik.
 jezek.teka.teka
#138162
Hvala vsem trem za odgovore. Tole z * dejansko deluje in za moje potrebe popolnoma ustreza.
Uporabniški avatar
 pegaz
#142900
Zdravo,

Za iskanje na TF predlagam naslednjo resitev:

1. gres na google.com
2. vtipkas site:www.tekaskiforum.net iskalni_niz

Dela!
Uporabniški avatar
 Loni
#142919
Meni vrže potem, ko hočem iti nazaj v seznam zadetkov, osnovno stran za iskanje ven - prazno...
Uporabniški avatar
 pegaz
#142939
LoniM napisal/-a:Meni vrže potem, ko hočem iti nazaj v seznam zadetkov, osnovno stran za iskanje ven - prazno...

Nastavi si google tako, da ti odpre linke v novih zavihkih: tako ti vedno ohrani seznam zadetkov v nedotaknjenem zavihku.
 msavic
#143171
Ja to z iskanji zna bit problem sicer pa kdor išče ta najde.
Na TF seveda :)
Uporabniški avatar
 Loni
#143172
pegaz napisal/-a:
LoniM napisal/-a:Meni vrže potem, ko hočem iti nazaj v seznam zadetkov, osnovno stran za iskanje ven - prazno...

Nastavi si google tako, da ti odpre linke v novih zavihkih: tako ti vedno ohrani seznam zadetkov v nedotaknjenem zavihku.


Mam naštimano tako. Se ni vredno sekirat za tako malenkost.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA