prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
#363721
Pozdravljeni.

Za začetek povem da sva oba z ženo začetnika tekača sam pa sem se v preteklosti ukvrjal z boksom. Letošnjo sezono pa že pridno nabiramo kilometre in potreba po boljši in dobri “supergi “je več kot nujna...

Sam sem pred časom našel copat zase in sicer nike air pegasus...nevtralen copat ki mi zares odgovarja...

Zdej sem pa na lovu za copatom za ženo. Sama je začetnik tekač in teče dokaj po principu peta-prsti...
Visoka 165cm 62kg z visokim lokom stopala. Opazil sem da sicer ob teku pristaja na zunanji del ampak iz zunanjega dela se gleženj oz noga iz supinacije premakne v pronacijo...upam da se me pravilno razume...nekako sem prišel
do zaključka da ko bo superga imela oporo za njeno stopalo (supinacija) ne bo prihajalo do tega?!
Trenutno smo vse zadeve iskali elektronsko kar pomeni da tekaških čevljev še nismo probali kar je pa skoraj nuja za najti dober copat.
Trenutno mi je najbolj padel v oči Asics Gel Nimbus 20..kaj so alternative in izkusnje z tem copatom?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA