prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 vinkop
#363727
Pozdravljeni, moji tekaski zacetki so bili v asics nimbus gel, nato sem presedlal na mizuno wave rider, sedaj pa mi misli uhajajo, da bi poskusil z mizuno wave emperor 3 copati...zanimajo me mnenja Vas izkusenejsih ali pa tekacev, ki ste ze tekli ali se tecete s temi copati? copate bi uporabljal za teke do 21km, vecinoma trde asfaltne, makadamske in urejene gozdne poti....prevzelo me je, ker so se priblizno 100g lazje od wave rider...
#363730
Jih imam. Sam jih uporabim samo na tekmi, ter tudi za kakšen hitrejši trening. So zelo lahke (190g) in z zelo malo blaženja. V kombinaciji z wawe shadow (250g), so super copat. Za počasne treninge in za tek po makedamu jih ne bi priporočal, saj res čutiš vsak kamenček. lp
 isomg
#363732
Imam. Nucam jih izključno za tekme(asfalt/makedam/kaki simpl traili(majo kr dobr grip)) ter hitre intervale ter tempoteke na stezi...za ostalo so premal blaženi...sm pa hitr tekač srednje lahek tekač s solidno tehniko teka :)
#363733
hvala lepa obema za informacije, mogoce se bo se kdo oglasil in podal se kaksno izkusnjo. ce sem vaju prav razumel se teh copat ne bi uporabljalo za vsakdanji trening tek, tudi hitrejsi recimo? mogoce zaradi slabsega blazenja, da ne bi prislo dolgorocno do kakih podkodb? kje pa sta kupila te copate? vidim da pri nas se nihce ne ponuja 2019 modela, vsaj po slikah sodec, intersport, AGP... :?:
 isomg
#363737
Ma za trening na asfaltu, pa tud, če je hitr, ne rabiš nekega race copata...raje lepo blaženga, da prišparaš mal noge, pol pa na tekmi obuješ tekmovalca in letiš :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA