prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
#365330
pajo napisal/-a::roll: hm... Asics 2120 pri tem modelu še nisem zapisoval km. Copta z katerimi sem bil daleč najbolj zadovoljen. Kayano 15 - 1276 km od tega modela z 15 daleč najbolj zadovoljen. Pokojne. Asics 2150 - 1042 km in so še v uporabi . Kayano 16 - 822 km. Neka srednja žalost.Ostale pa manj.

No Asics 2150 sedaj niso več v uporabi prišle pa so do 1344 km kar je nejveč do sedaj pri meni.Čakajo v kleti drugo leto jih bom imel za na vrt čeprav če sem pošten bi se še dalo teči v njih.
#365332
Mizuno Wawe Ultima 8: okrog 700km, potem se je mrežica raztrgala
Brooks Ravenna 7: okrog 1000km, še bi lahko, ampak me je nekaj koleno začelo boleti (ko sem jih zamenjal je bolečina skorajda izgnila, morda je bil ravno to problem), za prejšnje modele se ne spomnin koliko km so naredili, saj si nisem nikamor beležil pa ne spomnim se več prav kateri model je bil. nekaj je bilo od Adidasa, nekaj od New Balance.
sedaj uporabljam Adidas pa Brooks Ravenno 9. oboji še kot novi, pa sem naredil recimo z Brooksom 250km, z Adidasom pa 50km

trail copati:

Adidas Kanadia Trail 6, dva para, oba recimo 300km, znucan podplat (oba sta držala teren kot se spodobi)
Salomon Speedcross Vario 2: okrog 300km, morda 350km, znucan podplat (pa tudi po mokrem je bilo tko tko)
Adidas Terrex Tracerocker (okrog 600km)
sedaj imam Asics Fujitrabucco 7 gtx, tam 250, 300km, podplatu se pozna uporaba, ampak še enkrat tolko pa bojo naredili =). te imam za trenirat.
tekmovalno in za treninge 30km plus pa Salomon Slab ultra 2, majo tam 100km, vrhunski copat, meni je zelo všeč. brez enega žulja na KGT 60km, tudi teren je držal kot se spodobi.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA