prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 GOOS
#300342
Pozdravljeni...

je imel kdo podobno težavo... Imam 310xt ..uporabljam jo za več športov... (tek, gorništvo, pohodništvo, surfanje, kajtanje,smučanje,nogomet, dh, mx itd) ...skratka ura me spremlja pri vseh sportnih aktivnostih ... dela odlično dokler ...

pred dnevom se je nehal odzivati GPS sredi vadbe (smučanja)...
ob ponovnem zagonu začne iskati satelite, nato me vpraša ce sem "indoor" oz. enak protokol kot da sem v prostoru in jo vklopim...

Poskusil sem s "soft" reset (mode + lap/reset tipka) ... kakor tudi s "hard" resetom ob izkljuceni napravi sem drzal tipko za vklop + mode ... izbrisal sem vse podatke iz nje vendar se noče povezati s setaliti...
Nadgradil sem jo tudi iz 4.2 na 4.5 verzijo ...

...se vedno enako...

Zasledil sem podobne tezave na drugih forumih ...

Glede na to da je ura iz USA pomoje nebi smelo imeti kaksne vloge če jo pošljem na servis v Sloveniji ... (kateri servis priporočate) ...

Hvala
P.
Uporabniški avatar
 Vreme
#307447
SpEkTr napisal/-a:Tudi meni zadnje čase prenos štrajka, oz jo moram upariti potem pa gre. Ampak to se še da preživeti :-)


Sem moral zrušit računalnik in ga naložit na novo. In glej ga zlomka, sedaj pa še na "domačem" računalniku na katerme imam naložene xp ne morem več prenašati podatkov. Sem hotel poskusiti z uparenjem ure po navodilih iz spletne strani Garmina:

Forerunner 310XT: Nastavitve > Izberite želen šport > Izberite senzor > ANT+ > Da


pa tega na moji uri nikakor ne najdem. :evil:

v nastavitvah/sistem/prenos podatkov/ imam nastavljeno vključeno "da"


A se komu sanja v čem je finta.
Uporabniški avatar
 Vreme
#361745
Ja saj vem,da je zelo stara tema, a vseeno. Moja 310TX pač še vedno deluje. :D

Ker pač zadnje čase kar veliko hodim, bi rad nastavil na uri namesto prikaz športa "drugo" v hojo, ali pa hojo nastavil kot novi šport. A mi zna kdo svetovati kako to spremeniti, mi nikakor ne uspe :(
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA