prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
#359173
Jaz na tvojem mestu ne bi vzel gtx copat, ker z redno uporabo se membrana izrabi, torej je bolje, da jih uporabljas le ko jih rabis, poleti so toplejse gtx copate.
Vezalke pa meni napram klasiki zahtevajo odobje prilagajanja, ker je obmocje pritiska pac konkretno ozje in ko jih npr. za spust fahn zategnem, kasneje cutim mravljince. Nisem pa poskusil z namestitvijo klasicnih vezalk.
Za rahel dez, vlago in ne prevroce razmere poskusi z merino nogavicami. Jaz sm vzel Smartwool in so ok.
#359174
Jaz teh vezalk ne vzamem več. Ker rabim specifično zavezovanje-nekje več, drugje manj pritiska- gledam samo klasične vezalke. Za teren prisegam na inov-8. Nisem preizkusila, vidim pa da imajo sedaj ROCLITE 320 GTX, ROCLITE 315 GTX verjetno v SLO še ni možno dobit. Jaz vzamem standard fit varianto pri Inov-8.
#359175
mikha napisal/-a:Jaz na tvojem mestu ne bi vzel gtx copat, ker z redno uporabo se membrana izrabi, torej je bolje, da jih uporabljas le ko jih rabis, poleti so toplejse gtx copate.
Vezalke pa meni napram klasiki zahtevajo odobje prilagajanja, ker je obmocje pritiska pac konkretno ozje in ko jih npr. za spust fahn zategnem, kasneje cutim mravljince. Nisem pa poskusil z namestitvijo klasicnih vezalk.
Za rahel dez, vlago in ne prevroce razmere poskusi z merino nogavicami. Jaz sm vzel Smartwool in so ok.


Ja saj gtx imam namen uporabljat le pozimi , sicer pa tocno tako kot si napisal; merino nogavice.

Sprasujem zgolj zato,ker še ene zime moje gtx ne bodo zdrzale.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA