prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 bigk
#261616
Na spletni trgovini bom naročil Saucony Grid Fastwitch 5. V Sloveniji jih imajo samo v Intersportih v LJ, pa mi ne uspe priti tja, da bi preveril katero številko. Imam številko noge 43, do sedaj pa sem uporabljal superge Mizuno, kjer sem imel številko 9,5 UK oz. 44 EU.

Zanima me ali so Saucony superge "normalnih" velikosti oz. kako je pri primerjavi z Mizunom?

Hvala.
Uporabniški avatar
 andrejl
#261620
Vzemi pri obeh ekvivalent za 44.

Jaz sem kakšen mesec nazaj naročil ravno Mizuno in Saucony. Oboje 44 in sta oba ok.

Edino pazi, ker ima Mizuno za 44 številko 9,5, Saucony pa 9. Jaz sem spregledal in moral ene potem zamenjat.

Lp, Andrej
Uporabniški avatar
 Sukar
#261624
se mi zdi da ima Saucony manše cifre,tko da sm uzev eno cifro večjo od Mizuna,pa sm šov lavfat čez 14 dni Logarsko in ni blo nobenga nohta črnga
 Fenix Gold
#261671
Saucony ima za pol številke manjše modele
mizuno 44 = saucony 44.5
glej raje UK številke da so enake, se pravi pri obeh modelih more bit 9.5 za številko 44
Uporabniški avatar
 klatez
#261682
Spring/Summer
Autumn/Winter

Torej kolekcija pomlad/poletje oz. jesen/zima.
Itak pa gre navadno samo za druge barve...
Uporabniški avatar
 bigk
#261979
Evo, na koncu sem ugotovil, da imam še en popust za Intersport in so me prišle še 2€ ceneje, kot na Wiggle.co.uk. So pa res majhne številke in sem vzel št. 45.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA