prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 MaliFric
#337275
Nimajo številke. Najbrž bom moral v Intersport.
 Jure18
#337278
Intersport so bolj tako-tako z zalogo, so jih dali v odprodajo... :?:

Priporočam pa ti, da pokličeš - pošlješ sms uvozniku na 041/691-70sedem - g. Marjan.
 encitro1
#337301
MaliFric napisal/-a:Pozdravljeni,

ker so moje supergice Nike že skorajda odslužile sem začel gledati za drugimi supergami. Z njimi sem začel kot popolni začetnik lansko jesen in sem do zdaj prišel iz 128kg na 101kg. Trenutno lahko odtečem okoli 4,5km za katere potrebujem okoli 23min, torej je čas dobrih 5min/km. Julija imam namen iti na svoj prvi uradni tek - nočno 5ko v Velenje.

Igram pa nogomet že nekaj let in sem imel pozimi 2013 probleme z ahilovo tetivo, ki sem jo uspešno saniral, trenutno pa sta edini bolečini, ki ju imam občasno - mečne mišice ob samem teku, a sčasoma prenehajo, ter tekaško koleno. Vendar slednje le, če pretiravam z količino teka. Rabil bi vašo pomoč glede izbire prave superge. V TCju sem probal Onke, vendar so imeli samo 47 številko (sam imam 48), ki je bila razumljivo premajhna. Nekako sem se odločil za njih, čeprav sem odprt za vse opcije, saj mi je najbolj pomembno, da izberem prave zame. Aja, pa tečem večinoma na asfaltu, pač mestno dete, saj živim sredi LJ. :)

Lep pozdrav vsem.

------
Tudi sam sem se pred kratkim odločil za nakup tekaških copatov On :D . On-ke od začetka delujejo nekoliko nestabilno. Zame, ki spadam med "zelo lahke tekače" ni predstavljalo problema za "težje tekače" pa je mogoče malce drugače. Priporočam ti počasnen prehod na On-ke (kot za vse ostale tekaške copate), da se mišice prilagodijo. Od začetka teci večino tekov v svojih starih copati in občasno z novimi, nato jih uporabljaj vedno več.
V primerjav z omenjenimi copati s katerimi tečeš zdaj je On ožji v predelu prstov ter širši v predelu pete; rob okoli gležnja - tetive nekoliko manj objame. Razmerje širine peta prsti je torej drugačno kot pri tekaških copatih Nike, ki so tudi v predelu pete bolj ozki. Zame im moje "nežne gležnje" je to majhen problem (želel bi si več "objema"), pri tebi glede na opisano verjetno ne bo problem.
Svetujem ti, da pogledaš par postov višje in se obrneš na uporabnika GTA; mislim, da ti ni predaleč do njih (blizu Kranja), kjer jih boš lahko preizkusil in deležen boš strokovne pomoči pri izbiri.
Uporabniški avatar
 nepot
#337439
Da še jst malo "ukradem" temo. Počasi bom zamenjal trenutne tekaške copate in se nagibam k Onkam :)

->>Tek 65% asfalt , 35% makadam in gozdne poti
->>183cm/79kg
->>21km cca 1:40

Kateri model mi priporočate?
 Jure18
#337440
@nepot: Glede na podatke bi sam na tvojem mestu vzel Cloudsurfer kot vsestranski copat oz. Cloudrunner če potrebuješ copate samo za treninge/počasnejše teke.
Uporabniški avatar
 StaraKost
#337443
Ma Cloudrunner tudi za njegove hitre teke. Jaz sem dosti lažji in 5' na polovički hitrejši, pa sem z njimi zadovoljen. To, da so malo "počasnejše" kompenzirajo z boljšim blaženjem in manj utrujenimi nogami.
 SimonG
#339035
A kdo ve a je kej razlike med velikostmi med modeli 2014 in 2015... Imam runnerke 2014 in so že počas za penzijo, pa bi naročil 2015 model prek neta, vrjetno isto cifro?

Če še kdo kupuje, bike24.com ima večino modelov znižanih za 30%, poštnina 10€
Uporabniški avatar
 ris9
#339038
Tudi jaz bi jih imel.. Ampak s poštnino vred so že blizu ceni v talonu..
Uporabniški avatar
 GTA
#339171
V soboto 4.julija 2015 bo na prireditvi Slovenski 12 urni tek v Trbojah imel Talon stojnico z ON copati in izjemoma ponujal vse modele za gotovino s 25% popustom na redne cene (nekaj lanskih modelov še ceneje). Če modela, ki ga boste želeli ne bomo imeli na zalogi (zjutraj bodo na zalogi v glavnem vsi modeli v vseh številkah) pa ga lahko plačate in prevzamete kasneje v Talonu ali pa vam ga pošljemo brezplačno!
Vabljeni!
Uporabniški avatar
 ris9
#339185
Pa glih kupil sem ene cloudrunnerke v Talonu... Zj pa tak popust :roll: .
 amy
#340205
Zdravo!

Ali mogoče kdo ve, če tekaške copate On cloud prodajajo kje v Mariboru in kje?

Hvala!
Uporabniški avatar
 MančaPomaranča
#340208
Trgovina Enim.
Uporabniški avatar
 Mih@
#343425
Dva nova modela :laola

Prenovili so CloudSurfer https://www.on-running.com/en-si/produc ... eon-grey-m
Slika

In pa dodali čisto nove CloudFlyer https://www.on-running.com/en-si/produc ... iron-sky-m
Slika

Za Flyerke nisem čisto prepričan kaj je njihov namen, ampak mi je pa zelo všeč da so Surferke lažje in podplat izgleda da ima izboljšan oprijem. Kako je v praksi bomo pa videli.

@GTA Se že kaj ve kakšne bodo cene?
Uporabniški avatar
 GTA
#343426
Miha, prihaja povsem nov model Cloudflyer, ekstra blažen, stabilen copat, namenjen tudi težjim tekačem, ki bo s težo pod 300 grami po mojem mnenju zelo zanimiv, kot si napisal in pa osvežena Cloudsurfer (lažji, podoben sistem podplata kot pri Cloudracerju) in Cloudrunner, ki pa se bo po novem imenoval Cloudcruiser (enak podplat, spremenjen oz. lažji je le zgornji del copata). Več o lastnostih novih copat si lahko preberete na uradni spletni strani ON, v decembru - ob začetku prodaje v Sloveniji pa tudi na naši spletni strani. Takoj, ko dobimo modele 2016 bom napisal na TF.
Cene za nove modele 2016 v Slo (brez popustov):
Cloudflyer 169,95
Cloudcruiser 159,95
Cloudsurfer 159,95
Cloudster 139,95
Cloudracer 139,95
Cloud 134,95
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA