prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 Mravac
#333670
Zdravo

Zanima me ali ima kdo probleme z updatom suunto ambit 2? Ker stalno ko dam force firmware update mi stalno vrže ven update kot je na spodnji sliki. In ko naredim update mi naslednjič spet isto ponudi? A je 2.0.9 update zadnji?

Slika

hvala za pomoč

Lp
Uporabniški avatar
 Thazz
#333676
2.0.9 je zadnja verzija firmware-a, tako da je normalno da ti tisto sporočilo napiše.
 jezdc
#333678
Jaz pa imam pri AMBIT 2R težavo s trenutnim velikim odstopanjem srčnega utripa in sicer navzgor. Recimo med tekom, ko se utrip giblje nekje pod 150 udarcev, kar naenkrat poskoči na okoli 190 udarcev in se po nekaj sekundah vrne na normalo.
Zanima me, ali imate ostali tudi podobne težave....je to mogoče celo normalna težava tovrstnih merilcev, ali je to osamljen primer.

lep pozdrav
v
 jezdc
#333683
"rio" hvala za tale link....je verjetno res tole, ker se v glavnem pojavlja na začetku treningov.

lp
 jezdc
#333707
Tudi z gelom ni bilo nič bolje, zato sem uro nesel na servis v urarstvo Lečnik in so mi zamenjali prsni pašček....in to brez plačila, čeprav je bila ura kupljena v Hervisu.
Danes sem zadevo že sprobal in deluje odlično....:)

Priporočam urarstvo Lečnik....so zelo korektni!

lp v
 anzeslatinek
#333723
Pozdravljeni,
Resno kupujem uro, pa me zanima, katero bi se po vasem mnenju trenutno bolj splacalo vzeti Ambit 2 ali 3? Bral sem, da se 3 povezuje z iPhonom, imam iPhona, pa me zanima ce je ta funkija(in ostale nove funkcije) vredna nakupa 3.
Hvala za odgovore. :D
 zomirp
#333724
Jaz sem iz Ambita presedlal na Ambit 3 in mi je ura zelo všeč. Čakam pa na android podporo, ki bo na voljo šele marca, tako da ti o povezljivosti ne morem povedati iz prve roke.
 rio
#333732
ambit 2 in ambit 3 sta zelo podobni. povezljivost z iphonom je kar prednost za nekatere. ambit 3 ima podvojen spomin in grafični prikaz regeneracija in prikaza aktivnosti.

še dve prednosti o katerih se ne piše veliko:

spodnja in zgornja vrstica sta povečani iz 12 na 15 pikslov, kar pomeni znatno boljši pregled podatkov. pašček je tanjši na ambitu3, kar pomeni da se ura znatno bolje prilega roki, sploh tistim, ki imajo manjše zapestje...

lp


lp
 jezdc
#333734
V urarstvu Lečnik se Ambit 3 dobi tudi že za 320€ (odprodaja zaradi poškodovane embalaže).

So pa prednosti tudi, da ima Ambit 3 izboljšano tesnenje ure, silikonski pašček (odlična zadeva), ter možnost uporabe HR modula tudi pod vodo (pri plavanju) in prenos podatkov na uro ob izstopu iz vode (HR modul ima svoj začasen spomin).

več si lahko preberete tukaj:
http://www.dcrainmaker.com/2014/07/suun ... sport.html
 anzeslatinek
#333738
Odlocil sem se, da bom vzel Ambit 3 Peak. V intersportu se da dobiti za 400€ do 4.1.2015. Se mi zdi, da je to trenutno najboljsa cena na slovenskem trgu, ali kdo ve za kako boljso ponudbo?
Lp
 jezdc
#333741
Peak je nekoliko debelejša od Sport...vprašaj v urarstvu Lečnik...mogoče jo dobiš še ugodneje...?
 gapez
#333851
Ambit sport nima funkcije seštevka vzponov/spustov, ker nima barometra, zato je primerna za izključno ravninske tekače. Takih je pa malo.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA