prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 tomjan2
#329607
Zdravo,sem lastnik ambit S2, pa me zanima , kakšne imate kaj nastavitve na general setting?
 zomirp
#330570
Lep pozdrav,

zanima me, če si že kdo lasti Ambit 3.
Sem lastnik prvega ambita, pa razmišljam, če bi ga zamenjal za 3ko.
Uporabniški avatar
 tomjan2
#330874
pozdravljeni, zanima me zakaj se mi na sunto ambit s2 stalno spreminja ura- točni čas?
 gapez
#330893
Ugibam, da uro nastavi, ko jo priklopiš na moveslink. V tem primeru moraš pogledat, če je to možno izklopit, kar sicer dvomim.
Uporabniški avatar
 Thazz
#331891
Za koliko ti pa spremeni čas? Se ti nastavi na takega kot je na računalniku ali kaj drugega.
Uporabniški avatar
 thinkblue
#331912
Če se ti nastavi npr. na tisti čas kot je trenutno na Tahitiju,
bi jaz to vzel kot resni namig da se preselim tja ...
:lol: :lol: :lol:

malo heca, povej bolj konkretno, kot sprašuje @thazz
 polde66
#333558
kupil uro v Hervisu Celje Ambit 2S, imam pa tudi probleme s konektanjem. Enostvano se mi Moveslink sesuje. Predvidevam da gre za napako oz. še vedno kakšen bug v programu. To mi deluje s windows 7, v Win 8 zadeva deluje.

Kako ste ostali zrihtali ta problem? Bo resno treba uro poslat na servis?

LP Andrej
 rio
#333559
tovrstnih bug-ov za verzijo ambita 2 že dolgo ni več. mora bit nekaj drugega. ko sem mel še ambit 2 na win 7 ni blo nobenih problemov. si poskusil vse skupaj odstranit in ponovit?
 polde66
#333561
računalniško nisem nepismen, sem postoril vse potrebno parkrat. Saj pravim v Win8 ni problema v Win7 pa je. Win7 je naložena na novo kake 2 tedna nazaj ravno s tega razloga. Ne maram če mi stvari ne delujejo :twisted:

Ura deluje, ne deluje pa program. že takoj ko se poinštalira se ob odpiranju sesuje.

Ok, zadevo sem uredil. Odinstaliral program, zbrisal podatke v profilu, ponovno zagnal komp. Program zagnal kot administrator. Deluje zaenkrat upam da tudi za večkrat.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA