prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 lojze
#309764
če so tvoje iz tujine v redu, je potem verjetno problem v seriji, ki jih je ebx nabavil in prodaja za desetkratno ceno.
Uporabniški avatar
 lojze
#309765
EBX napisal/-a:Ne vem Lojze - velika večina nima pripomb glede kvalitete slušalk...

potem pa ne vem, dobil sem dvojne, po ene ne polnijo baterije, druge pa izključuje, kot da bi bila baterija prazna, očiten problem s polnilnim vezjem na obeh slušalkah, torej ni problem vlaga niti slaba baterija temveč čip, ki kontrolira polnjenje pri obeh, očitno slaba serija, ter nato le pol leta garancije, ne me basat.
 sportni
#309778
thinkblue napisal/-a:@lojze jaz sem jih kupil preko eBaya za 3 evre skupaj s poštnino. Pa mi delajo BP. Baterija drži cca. 2 uri, kar imam načeloma dovolj.
LP, TB



Jst bi tud ene za 3eur - je kak link možno dobit? :-)
Uporabniški avatar
 cele
#309915
pajo napisal/-a:Išče... Pri meni nič ne ostane tam kjer bi moralo. Mam nek model,ki je okrog ušesa pa to ni to. Vse kar ima hčer mi pade ven. Njej pač ne.Čudni uhlji kaj moremo. Kam se splača glede na izbiro zaviti? Hudič je ker ne moraš probati.



pajo kontaktiraj me na ZS ti bom uredil da dobiš za probat PHILIPSOV model shq3200.

Pa se vidimo na K-rožniku.
Uporabniški avatar
 pajo
#309918
Ne boš verjel. Kupil sem jih na Petrolu. Bila neka akcija. Brat povedal, da vse štima in res je tako. Dobro sedejo zvok super in nikamor ne lezejo. Mislim pa, da je celo ista firma. Rdeče žičke. Tako, da se ti zahvaljujem za 1x.
Uporabniški avatar
 logitech
#310528
V Big Bangu prodajajo za cirka 70 evricev slusalke ki so kreacija Senheiserja in Adidasa...stvar je solidna ne pada iz usesa kabli so dolgi in slusalke so vodotesne zraven dobite se set za ciscenje...vglavm top izbira ce bi bil doma in ne na telefonu bi dal link....ker to je defenitivno top buy za tekaca...zvok pa fenomenalen tako kot se za Senheiserja spodobi...
Uporabniški avatar
 Bor
#310529
cele napisal/-a:
pajo napisal/-a:Išče... Pri meni nič ne ostane tam kjer bi moralo. Mam nek model,ki je okrog ušesa pa to ni to. Vse kar ima hčer mi pade ven. Njej pač ne.Čudni uhlji kaj moremo. Kam se splača glede na izbiro zaviti? Hudič je ker ne moraš probati.



pajo kontaktiraj me na ZS ti bom uredil da dobiš za probat PHILIPSOV model shq3200.

Pa se vidimo na K-rožniku.


te od Philipsa mam tudi jaz....super so, vodotesne in 2 leti garancije...40 eur v big bang....so pa samo oranžne :)
Uporabniški avatar
 Scooby
#310531
logitech napisal/-a:V Big Bangu prodajajo za cirka 70 evricev slusalke ki so kreacija Senheiserja in Adidasa...stvar je solidna ne pada iz usesa kabli so dolgi in slusalke so vodotesne zraven dobite se set za ciscenje...vglavm top izbira ce bi bil doma in ne na telefonu bi dal link....ker to je defenitivno top buy za tekaca...zvok pa fenomenalen tako kot se za Senheiserja spodobi...


Ne vem, če bom še kdaj kupil tele od Senheiserja. Dvoje zamenjal v garanciji, ta tretje pa sedaj ležijo doma še zapakirane.
Uporabniški avatar
 logitech
#310534
Jaz sem probal ze vsaj 3 razlicne modele njihovih slusalk (vse sm zamenjal na servisu ker je odpovedala ena od njih (ponavadi leva)) tako da slusalk ne hvalim na polno, sicer pa mi povej katere se ne kvarijo in jih ce lavfas ni treba zamenjati? Mislim da bo odgovor zelo tezak :P .... Sam razmisljam o nakupuSonijevega Mp3 predvajalnika ki je vodoodporen in se ga nosi za vratom brez kakrsnihkoli kablov..okoli 75€ je cena...defenitivno bom stvar ubavil, senheiserke pa so za prve tekaske slusalke mercedes med slusalkami...kvaliteta zvoka pa je na nivoju...to je vazno :)
Uporabniški avatar
 Scooby
#310539
Aha, potem si imel podobne probleme z njimi kot jaz. :lol:

Jaz sedaj že več kot eno leto tečem z Apple slušalkami, ki sem jih dobil zraven iPoda. Tečem z njimi skoraj vsak dan, od -15 do +35, v dežju, snegu in soncu (če ni dežja, so pa itak mokre od švica :lol: ). Edina napaka, ki se pojavlja občasno je pa to, da leva slušalka začasno izgubi glasnost, če jo zalije "val" švica ali dežja. :wink: Pa tudi meni dosti bolje sedijo v ušesih kot tele od Senheiserja, ki se zataknejo za uho.
Uporabniški avatar
 AVI
#310544
Do sedaj uporabljal in še uporabljam, kadar mi je seveda do glasbe, slušalke oziroma celotno zadevico od "obgriženega jab'ka" in zadeva se več kot dobro obnese...zgolj moje izkušnje... :wink: :mrgreen:
Uporabniški avatar
 Biz
#310605
Jaz sem svoje enkrat opral v pralnem stroju (po pomoti seveda) in so delale b.p.

Sicer pa je to potrošna roba, če mene vprašaš.
 EBX
#312053
Logitech,

tebe pozivam da sprobaš mp3 predvajalnik, ki jih prodajam - dobiš ga za 40eur in če ti ne bo všeč ga lahko vrneš ter dobiš kupnino nazaj...Izgubiš lahko le 2eur poštnine...

Lojze očitno ni najbolj zadovoljen, a je edini izmed vseh kupcev...

Prav tako pozivam ostale - lahko sprobate mp3 predvajalnik... Vrnete ga lahko v roku 1 meseca (če vam ne bo všeč), kasneje le v primeru če se pokvari ipd. ...
Garancije vam dam 6 mesecev.

Problem predvajalnika je le v tem (kot večina takih predvajalnikov - tudi SONYjev), da dela med 5 in 35 stopinjami...

naročila: ebx.slo@gmail.com (pa povejte, da ste tu zasledili 'oglas' )... :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA