prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 ogi
#337525
Po temu dokumentu (to je zares isti link, kot sem ti ga dal prej) naj bi FT40 uporabljal Gymlink (5GHz) in ne WIND (2.4GHz). M400 pa podpira tako Gymlink kot bluetooth. Doma se mi valja se en star T31, in v800 normalno dela z njim, ceprav uradno ni podprt.
Tisti minusi pa so (govorim izkljucno o v800, ker m400 se nisem videl), da v pre-training modu ne vidis pulza, ko imas trening na pause prav tako ne vidis pulza. Pa nekako imam v glavi, da sem enkrat nekje zasledil, da naj ne bi podpiral RR recordinga. Konec koncev je transmiter enih 50eur, pa ga imas hudo dolgo, tako da jaz osebno ne bi premisljeval v tej smeri, ampak gladko vzel uro skupaj s H7 oddajnikom.
 Jabe
#337897
Mah, zdaj sem nabavila m400 s pasom za sestro za darilo, pa je za mene denarja zmanjkalo...

Bom ostala na obstoječem sistemu običen polar + runtastic app zaradi GPS, pa si ob priliki tudi nabavim komplet (m400 ali pa kar bo pač takrat, ko bom kupovala), da bo vse delalo kot je treba.
 andrejmocnik
#338026
Jaz sem ravno kupil polar M400 in sem zelo zadovoljen z njim. Zanima pa me, če je kdo že poskusil plavati z njim. Vem, da zamahov ne šteje, ampak me zanima, če je kdo preikusil merilec v vodi?
 jagoda12
#338156
Imam od decembra, zadovoljna. REs pa da je to moja prva tekaška ura, drugih niti ne poznam. DEluje vse bp, enostavna za uporabo, ima vse, kar potrebujem, o flowu so pa že pisali.
Uporabniški avatar
 Medicius
#340861
Mogoče kdo ve zakaj mi pri BT sinhronizaciji trening prenese na mobilnik ali tablico, na koncu pa kljub temu napiše Syncing failed. Probal sem že z odstranitvijo in ponovno namestitvijo aplikacije, ponovnim zagonom naprave, ponovnim parjenjem naprave in izgleda, da nič ne zaleže. Saj mi je dovolj, da se prenesejo podatki treninga, a vseeno me skrbi ta "fail".

Drugače pa me je ura glede nezmožnosti programiranja tempa teka ali intervala ZELO razočarala. :(
Uporabniški avatar
 dimmu
#340863
Ja tale Polarjeva M400 že nič kolikokrat nagrajena ura zadeva sigurno ni razlog za nakup. Kaj pomaga, če ura dobi "design award", ko pa ne drži niti centimetra vode. Piše 30m. Jaz sem menjal USB po parih zaveslajih v kranjskem bazenu. Ura se mi ni hotela skonektat na PC. Ni problema, če ura ni za vodo. Vsak kupec mora to vedeti. Vsak ki bo šel s to uro pod vodo lahko računa na skorajšnjo menjavo USB konektorja. Tudi tuširanje z M400 ni priporočljivo. Govorim iz lastnih izkušenj. Tudi sama ura s svojim naborom funkcij lahko pomaga samo čistim začetnikom.
 ogi
#340864
Ravno veliko pritozb glede m400 in vodotesnosti se nisem zasledil... Tako da ce bi bila stvar taka, kot si opisal ti, bi bilo taksnih pritozb povsod polno ;) Funkcionalnost ure je pa odvisna od tega kako si jo nastavis, ampak kar se mene tice ima vec kot dovolj funkcij za pro sportnika ne samo za cistega zacetnika ;)
Uporabniški avatar
 jorgamesh
#340959
Ja, pač defekten primerek. Se zgodi in zato je tukaj garancija, da se jo uveljavi. Sam sem jo imel parkrat v bazenu in brez problema, prav tako jo močno sperem pod tekočo vodo večkrat na teden in nobenega problema.

Kar se tiče programiranja intervalov, se seveda da sprogramirati intervale v polar flow internet aplikaciji.

Še vedno je ura topšit glede razmerja cena-kakovost-zmogljivost in nič ne kaže da bo kmalu na voljo konkurenčen izdelek.
Uporabniški avatar
 Medicius
#340963
jorgamesh napisal/-a:Kar se tiče programiranja intervalov, se seveda da sprogramirati intervale v polar flow internet aplikaciji.

Je to odgovor na mojo opazko?
Medicius napisal/-a:Drugače pa me je ura glede nezmožnosti programiranja tempa teka ali intervala ZELO razočarala. :(

V tem primeru mi prosim razloži kako. Razen tega, da vedno znova editiraš tempo cone, se tempa intervalu ali nasploh teku ne more določiti!
 ogi
#340969
In kako ne mores dolociti tempa? Ok priznam, da me tempo ne zanima in me zanimajo obmocja pulza, ampak stvar je zares enaka pri tempu ali pa pri pulzu in zares ne vidim kaksnih problemov dolociti intervalov z dolocenim tempom. Pa dvomim da je pri tem razlika med v800 in m400 (sam imam v800 ampak kot sem rekel dvomim da je pri Flowu razlika med tema dvema napravama vsaj kar se intervalov (phased trening) tice)
Uporabniški avatar
 Medicius
#340975
Saj ura ni slaba, sploh za tak denar. Mi je pa pri Polar RC3 bilo všeč, da sem si lahko nastavil tempo teka ali intervala, kar po dveh letih razvajanja zdaj zelo pogrešam.
@ogi, M400 "race pace" ne podpira. Tako ne morem določiti "pace" ne tempo teku, še manj intervalu, razen če se poigram s tempo conami. ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA