prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 Ninanye
#335951
Zivjo,

Kupujem tekaske copate, sem pa zacetnica, ki je do sedaj tekla s copati iz Mercatorja za 20eur. Seveda me je bolela pokostnica in pa tudi meca niso bila izjema, kjub zadostni kondiciji. Predvidevam da zaradi slabega copata brez kakrsnegakoli blazenja.
Odlocam se med Brooks glycerin 12, Saucony triumph iso in Asics gel-nimbus 16. Od vseh me Asicsovi se najmanj mikajo, Brooksovi pa najbolj. Stopalo imam nevtralno, sem bila v IIntersportu na tekalni stezi kjer so to preverili. Morda kaksen nasvet? Brooks vs. Saucony? Hvala ze vnaprej za odgovore! Lp, N
 vlade
#335952
Širina stopala, višina stopalnega loka...? Vsak model sprobaj v popoldanskem času, na forumih pa preberi nekaj testov in ocen določenih copat.
Tudi mene asics ne mika zaradi visokega naklona (nenaraven korak in stres za ahilovo tetivo) Tako saucony kot brooks sta inovativni znamki. Saucony ima vse modele z naklonom od 0 do 12 mm, kar je zelo pohvalno. Brooks ima večino 9-11mm razen serije pure. Oboji so vzdržljivi, številke skoraj identične.
Kar veselo na internet, potem pa v trgovino.
Težko boš našla kompetentnega prodajalca, ki bo poznal razlike v podrobnostih.
Med glycerin in triumph ne boš zgrežila.

http://www.solereview.com/page/3/
#335990
Brooks...stare superge s katerimi sem tekel...uh sem vrgel v pralni stroj. Ven so prišle snežno bele, kot nove. Sicer malo trde ampak še čisto uporabne za sprehode
itd
Uporabniški avatar
 mac
#335991
Meni se je pri zadnjih Brooks (ravena) zgodilo nekaj takega kot pri copatih ki jih kupiš v "bi rekli Zmelkoow: smo šli v banko da bi nas ostrigli..."

...plastika na vrhu petnega dela zadaj me je začela žuliti do krvi, tako da se sedaj ne da niti hoditi po dvorišču več. Problemček je ta, da niso odslužili niti 50 %....

Sem odkril kmečko rešitev ampak ne bi o tem. Čakam da preteče nekaj časa in gredo buta via...

Imam že nove, ki niso brooks
 guardy
#335992
spitzpark napisal/-a:Brooks...stare superge s katerimi sem tekel...uh sem vrgel v pralni stroj. Ven so prišle snežno bele, kot nove. Sicer malo trde ampak še čisto uporabne za sprehode
itd



Enako moje Saucony Guide 7. Opral, so ko nove, pa majo za sabo oddelanih prek 800km po makadamu :D

Sam sem za saucony :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA