prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 baktiv
#356134
jap, tista rdeča pikca ki se vidi....:)
imel sem čisto zapacano spodaj vse (upam da lahko kje kupim ta del plastike ki mi manjka)......jutri bom en test naredil pa da vidmo :D
Priponke
mms_img203729383.jpg
mms_img203729383.jpg (250.84 KiB) Pogledano 9891 krat
 markmark
#356484
lep pozdrav kupujem v800 zanima me kako ste zadovoljni z njo, če je toto za ta denar ter če je vredna svoje cene,najbolj me pa zanima izkušnje z vodo kopanje v bazenu morju pranje?
 baktiv
#356488
Oi, evo jaz imam uro zrihrano, ce želiš ti pošljem slike po mailu, vse deluje kot mora, zraven dam vse kar spada zraven, tudi original škatla :) v vodi dela brez problema, ker je gps tako odziven ti open water swim razdaljo meri kot mora, za bazen nastimas katero dolzino bos plaval 25m,50m....
Vec po mailu :)
 markmark
#356491
Pozdravljen hvala za ponudbo ampak mam novo na voljo zlo poceni.Zanima me pa kko si zadovoljen ter če si imel kdaj probleme z plavanjem kopanjem ter slana voda.
 baktiv
#356493
Nič problemov, vmes mi je malo nagajala višinska ki ni bila realna, samo to se je pol zrihtal....slana voda ni nobena ovira za uro, ce te bo zanimal ali pa kakšnega jo dam za 130€...
 markmark
#356513
Imam samo se eno uprasanje kako se odnese za kakšen pohod gozd pa to ni problemov z GPS-som?
 baktiv
#356515
V 'šumi' deluje brez problema, ko sinhroniziraš na polar flow ali kam drugam, ti lepo izriše traso kjer si hodu....
 markmark
#356563
Pozdravljeni
kupil sem Polar v800 ter ženi m430.Nastavitve preko računalnika delajo brezhibno samo sinhronizacija preko telefona ne deluje pri nobenemu uporabljava oba iphone 7 plus.Pri obeh se je izpisalo za pin ampak po parih sekundah napiše da sinhronizacija ni bila uspešna, kaj narediti?!!
 baktiv
#356569
Probej iz telefona izbrisati polar flow in še 1x naloži, prav tako naredi v uri da izbrišeš svoj telefon in se še enkrat poveži....
 markmark
#357225
Pozdravljeni
zanima me če je mogoče imeti dve ure naenkrat oziroma uro ter pametno zapestnico na enem od akplikacij polar garmin suunto?Da povem preprosto če uporabljam zapestnico v službi uro pa za tek od iste firme mi bo skupaj štelo aktivnost korake kalorije v aplikaciji ali ne?
Uporabniški avatar
 StaraKost
#357228
Mislim, da bo. Saj bo to registrirano kot dve različni aktivnosti v istem dnevu.
 markmark
#357442
Pozdravljeni
nekje sem zaslednil da je imelo več uporabnikov polar pasa h7 ter h10 po teku nekakšno opeklino rdečino na koži prsnem koži?
 papikele
#357459
Jaz imam vedno malo. To je od pasa ker drgne ob kožo. Ni pa moteče.

Morda kdo ve kaj več, nekaj se govori o naslednjih modelih V850 in V 810? :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA