prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 daper
#340647
poznam stran je ok. Problem je samo v tem, zato tudi sprašujem po izkušnjah, ker bi jaz jakno po specifikacijah kupil in potem sprobal kar je ok.... vendar če mi ne bi odgovarjala je ne morem vrnit.... prepotena jakna.... (sem nasedel na adidas 1 x in mi je dovolj) oprat je pa spet ne morem in vrnit. Vrnem jo lahko samo, da jo probam in ne sprobam. 8)
Ravno zato sprašujem....
Uporabniški avatar
 čara
#340651
Jaz bi skoraj raje imela dolgo tekaško majico kot vetrovko. Ja, tudi mene konstantno pere (kadar je dež), je pa res, da mene dež sam ne moti, edino superge pa res imam rada GTX za take razmere. Viš kak prišparaš na vodi, če te dež opere. :) Samo micno šampona še vzameš.

Mogoče raje brezrokavnik, toliko ti že odbija vodo z ramen, malo zaščiti hrbet in prsa, ne boš se pa skuhal v njem.
Uporabniški avatar
 majcka
#340659
areh napisal/-a:
Medicius napisal/-a:Jaz imam tako: http://www.karrimor.com/karrimor-run-ja ... e=45246213
Tanka, spodaj oblečeš koliko plasti rabiš glede na temperaturo, na glavo pa tekaško kapo s šiltom, da ne šprica v oči. Za rahel dež jeseni ali sneg pozimi meni služi odlično.

Sem kupil tako črno par dni nazaj....zdej pa žge sonce da ne morem testirat :lol:
lpA


A tuša pa nimaš doma?? :--
Uporabniški avatar
 čara
#340660
Ni blema. Vpokliči vse pesjanarje, z vodoljubnimi psi in naj jih pošiljajo not pa ven. Ko se psi stresejo je en tak fajn tuš :D Sam boš moral čepet, da boš jakno stestiral in ne hlač :D
Uporabniški avatar
 majcka
#341108
areh napisal/-a:Kaj pa vem...hvala za ideje..ampak bom raje počakal pravi dež :D
lpa


Areh, a si sprobal? V soboto je bil prav fajn dež. :--
Uporabniški avatar
 areh
#341363
majcka napisal/-a:
areh napisal/-a:Kaj pa vem...hvala za ideje..ampak bom raje počakal pravi dež :D
lpa


Areh, a si sprobal? V soboto je bil prav fajn dež. :--

Ne še....enkrat je malo škropilo pa se mi ni splačalo oblačit...večinoma jo vlačim s seboj v rukzaku..prejšni teden sem lazil po Osorščici na Lošinju in je ful pihal..sem si jo oblekel..ampak je bilo prevroče in sem jo spet slekel...pa enkrat sem jo imel na spustu z Belvija (MB)..ampak tudi ne za dolgo..je prevroče...čakam dež :-D...
lpA

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA