prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 ogi
#341585
alpek napisal/-a:Zame je en bistven minus Polarja, ki je zame odločujoč, nezdružljivost z ANT+ senzorji.

To mogoce niti ni minus glede na to, da ANT+ ni standard ampak proprietary Garminov protokol, medtem ko je BT Smart standard, kar na koncu pomeni, da je neprimerno bolj odprt in z neprimerno vecjo bazo uporabnikov in proizvajalcev. Je pa res, da je trenutno na trgu vec dodatkov (za HRM seveda), ki podpirajo ANT+ kot pa BT Smart, ampak se je razmerje v zadnje pol leta drasticno spremenilo in je BT Smart dodatkov (od 3rd party HR senzorjev, speed/cadence senzorjev, footpodov pa do powermetrov) ze hudo veliko in stevilo se vsak dan povecuje.
 avion
#341709
Ojla,
Sem nabavil V800. Sej je ok, vendar kot sem se bal, mi je kr mal žal, da nisem vzel Garmina, saj kolikor sem gledal Garmin lahko na koncu pokaže shemo kje si tekel kot na zemljevidu, takih stvari na V800-ki ni. Prav tako je povezljivost z mobilnim telefonom zelo boga (če ravno nimaš iPhone).
Moram pa priznat, da ko pa pride do tekaških funkcij nimam pripomb...res super....tudi bistven preskok od ostalih Polarjev.
 ogi
#341710
Povezljivost z mobilnim telefonom? Meni Polar Flow cisto lepo dela na Androidu, je pa res, da so mi obvestila za sms, klice, facebook in ostali srot zadnja stvar, ki bi me zanimala na trening uri. Ce bi hotel to, bi si kupil Samsungovo ali Applovo uro. Na zalost sem kot kaze eden redkih, ki tako misli, zato ima tudi Polar prioritete take kot jih ima... najprej razvoj neuporabnih stvari za social media, potem pa sele razvoj uporabnih trening funkcij...
#341711
Smart watch funkcije za android telefone so v zadnji fazi testiranja in bodo za v800 in m400 na voljo kmalu. Za Ios so na voljo že nekaj časa.

Se pa strinjam z ogijem, da bi tole lahko komot opustili in v omejen pomnilnik raje vključili dodatne uporabne funkcije za trening...
#341715
Sploh ne vem zakaj bi potreboval sliko trase na uri? A ni dovolj, da jo imaš na telefonu in računalniku. Kaj pametnega lahko počneš s to sliko na tako malem displeju, da ti je to tako pomembno ?
In ja, sporočila na V800 imam tudi jaz izklopljena :D .
#341774
Danes pa update za V800, ki končno kaže tudi Lap VAM. Prej si ga lahko izbral, pa ti je na uro prenesel duration namesto Lap VAM(višinski metri na minuto).

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA