prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 MaliFric
#341769
Pozdravljeni,

pišem vam, ker me zanima kaj raje nosite oz. kakšne so vaše izkušnje pri obeh zadevah. Namreč mene pajkice motijo in me očitno fajn zgulijo. :? Je pa boljši občutek, ker se drugače zdi, kot da jih ni. Pri kratkih hlačah pa je super, da ne zgulijo a zna biti, da opletajo. Pri pajkicah sem potem probal še, da imam spodaj boksarce in je bilo bolje, a vseeno moteče. Imate vi kakšen predlog?
 MaliFric
#341772
Bom sprobal na treningu in bom videl, hvala za predlog, sploh nisem pomislil na vazelin, ki si ga že tko mažem po stopalih (sem diabetik in je treba paziti na noge). 8)
#341777
Če je dovolj toplo (10 in več stopinj) obvezno tekaške kratke hlače z všito podlogo, da ne rabiš nositi gat. Najbolj komot in najmanj vroče. :D Ko zahladi, pa tričetrt ali cele pajkice plus gate. Brez problemov in žuljenja.
Uporabniški avatar
 vencelj
#341789
Danes večina tekačev nosi pajkice.
Jaz se v njih počutim utesnjeno, kot bi bil zvezan, zato jih ne nosim (čeprav jih imam nekaj doma), razen seveda v hladnejših dneh, takrat se odločim za dolge. Sicer pa najraje kratke tekaške hlače s podlogo, v njih sem najbolj "frej"...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA