prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 jorgamesh
#342977
Ima kdo podatek z embalaže, koliko so težke te run track od Verige ?
Na prvi pogled mi delujejo pretežke za daljše teke.
Premišljujem med tem modelom in Yaktrax Run. Cena obojih je tam tam okrog 40 EUR in obe sta tekaški model.Yaktrax Run so v srednji velikosti težke 258g.
Uporabniški avatar
 StaraKost
#342979
Cebelca napisal/-a:Te derezice je lani kupil kolega.
Na prvi turi je izgubil obe, pa jih je mel na gojzarju.
Na supergah in med tekom pa predvidevam, da padejo dol še toliko prej.

Če govoriš o št.3. , ki imajo dodaten pašček, tako kot moje, jih je nemogoče izgubiti. Dokaz za to je, da je sedaj četrta zima in jih kljub pogosti uporabi, še vedno imam :D .
Imam tudi št.2., ko je malo bolj globok sneg.
Uporabniški avatar
 nejc.kuhar
#342989
Št 5 - Nortec Trail. Edina od zgornjih derez, ki ji lahko rečemo tekaška - 90g/kos. Če je derezica težja od superge mi na misel ne pride, da bi jo dal na noge...je pa seveda to moje mnenje in mogoče imam specifične potrebe :wink:
Uporabniški avatar
 Cebelca
#342991
StaraKost napisal/-a:Če govoriš o št.3. , ki imajo dodaten pašček, tako kot moje, jih je nemogoče izgubiti. Dokaz za to je, da je sedaj četrta zima in jih kljub pogosti uporabi, še vedno imam :D .
Imam tudi št.2., ko je malo bolj globok sneg.


Govorim o tistih z Lidla, ki jih je linkal ZHAK. ;)
Uporabniški avatar
 StaraKost
#343016
MTOT napisal/-a:Če pa Nejc reče,pol pa to drži kot pribito!


Posebej, če si vsaj približno hiter kot on :D .
Uporabniški avatar
 nejc.kuhar
#343017
StaraKost napisal/-a:
MTOT napisal/-a:Če pa Nejc reče,pol pa to drži kot pribito!


Posebej, če si vsaj približno hiter kot on :D .


Malo heca mora bit, ampak v vsakem hecu je tudi nekaj resnice :wink:
Mogoče pa ravno kdo od zgornjih komentatorjev v nedeljo na Kališču na zimski ligi zadane nove Nortecove Traile in mu ne bo treba več razmišljati kaj kupiti :D
 mikha
#343044
@Loni
Icespike, kje si jih nabavila, jaz bi to tudi preizkusil. Potrebno narocit na nihovi strani al se da kje blizje dobit?
Kolk globoko gredo v cevelj? So primerne za vse copate? Kolk casa pa zdrzijo? Uporabljas se vedno dereze? Ko so enkrat noter jih pustis noter ali tudi odstranis in kasneje ponovno namestis?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA