prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 MišaMiš
#343761
V Intersportu probam Mizuno Wave Rider 17, mi je zelo dobro legel na stopalo, naredim par deset metrov po trgovini, da jih sprobam. Vse okej, ni bilo nobenih problemov. Kolebam, bi ali ne bi. Kaj pa vem, to naročevanje preko interneta. Jih naročim, običajno številko kot sem do sedaj imela tekaške copate torej eno več kot za čevlje za prosti čas. Dobim domov in jih sprobam. In fašem odrgnino. Ni žulj, ampak je odrgnina na zgornji strani prsta. http://www4.slikomat.com/13/1204/6pz-CAM009.jpg In kar huda se mi zdi, ampak samo na tej nogi. Ugotovila sem, da je kriva tista trda plastika okoli vezalk, ki je na obeh straneh, tako notranji kot zunanji. In zgleda je copat kratek v sprednjem delu, in me riba.

Je imel še kdo takšne probleme? Kakšen nasvet, kako naj to odpravim? Škoda mi je copat, ker so sicer zelo udobne in lahke. Lepo se teče v njih, ampak kaj hudiča...to se mi še ni zgodilo v vseh teh letih.
 AnkaB
#343769
Uničila sem že kar nekaj rideric, pa z nobenimi nisem imela nobene slabe izkušnje, žuljev ipd. pa sploh ne.
Predlagam, da dobro preveriš, če je na tem mestu kaj slabo izdelano. V tem primeru reklamiraj (in če te zavrnejo, kar vztrajaj večkrat).
Sicer bi jaz dala na nogo kak obliž pred tekom in upala, da se stvar omehča. Ali pa vedno tekla z obližem, saj ne moreš kar vreč stran 100++ eur.

LPA

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA