prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
#343841
brbr napisal/-a:
jorgamesh napisal/-a:
brbr napisal/-a:Pozdravljeni

Mi lahko kdo, ki uporablja trail superge adidas kanadia 7 tr pove kakšne so te superge. Mam jih namen nabavit pa me zanima kakšno mnenje od nekoga, ki jih uporablja oz. jih je.
Hvala

Lp Domen
Imam jih pet mesecev in so odlične. Z njimi sem naredil cca 450 km in so še vedno v odličnem stanju. Zelo lahke, padec peta prsti ni prevelik (8 mm). Za to ceno 50-65 EUR so best buy. Če te kaj specifično zanima pa vprašaj.


Kupil in jih včeraj sprobal v snegu, ledu in blatu. Res so super superge. Noga ostane tam kamor prileti. Proti vrhu bez problemov nazaj pa je šlo najprej malo z rezervo, da nebi šla kakšna noga u maloro. Po začetnem tipanju pa je zadeva zletela in ko sem dobil pravi občutek :laola
Prvi občutki so super upam, da kasneje ne bom razočaran.

Lp Domen


Če te še kaj specifično zanima, pa vprašaj. :D
 rider123
#343843
zanima me predvsem mrežica v predelu prstov, mi deluje "krhka", na prejšnjih modelih naj bi se hitro strgala kjer se čevelj upogiba?
drugače pa hvala za informacije :D
#343844
Imam 500+ km in ni nič strgana mrežica ali karkoli drugega, razen rahlo zdrgnjena je notranja stran pri peti, kar je pa pri taki kilometrini popolnoma normalno za vse vrste copat.
Res pa je, da nimam širokega stopala, ampak normalno. Za široka stopala v sprednjem delu po mojem ta model ni najbolj primeren.
#343868
Za ta denar VRHUNSKI tekaški copat ;)
Po dobrih 500km ni videti sledov uporabe (če jih umijem seveda) :D :D :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA