prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
#347076
Živjo!

v trgovini Amfibija na vas že čakajo novi modeli trail tekaških copat Icebug in Inov8 ter cestnih copat Salming in Inov8.

Obiščite našo spletno trgovino, ali se oglasite pri nas na Tržaški 135 v Ljubljani.

Lep pozdrav!
#347108
Ne priporočam!
Pravkar sem ugotovil, da me je prodajalec v Amfibiji "pošteno prinesel okoli"!
Kupoval sem superge Inov in mi je priporočil Inov 8 Trailoc 245. Imel je zadnji par in je rekel, da so s popustom iz 130€ na 90€! Čeprav so bili podplati že pošteno umazani od preizkusov, sem se zaradi "ugodne cene" vseeno odločil za nakup in plačal 90€. Sedaj vidim, da imajo enake superge v Iglu sport, po redni ceni, brez popusta in iz zaloge po 84,5€!!!
Prepričan sem, da me Amfibija ne bo videla več!!!
#347110
Nategnil si se sam.
Ti bi lahko rekel, da imajo v Iglu sportu nove cenejše in bi jih šel tja kupit.
Če pa po nakupu gledaš, kje bi lahko kupil ceneje, pa nimaš pravega pristopa k nakupovanju.
#347111
Ah dajte no. Enaki proizvodi imajo v različnih trgovinah pač različne cene. Višina popusta je brezpredmetna - pomembno je koliko si za nekaj plačal. Ampak predvsem pri nas imam občutek, da je velikokrat bolj pomembno koliko popusta si dobil kot koliko si plačal. Svojo ceno ima pa tudi to, da lahko nek proizvod vidiš v živo ga pomeriš in celo preizkusiš. Stvar kupca pa je, da se predhodno "pobriga" kje bo kupil, da bo ugodno. Ni delo trgovca, da pri konkurenci raziskuje cene in jih na podlagi tega "spušča".

Ali potem Iglušport tudi "nateguje"?:
https://www.sportsshoes.com/product/ino ... andard-fit)/
https://www.sportsshoes.com/product/ino ... andard-fit)/
#347112
milk napisal/-a:Ne priporočam!
Pravkar sem ugotovil, da me je prodajalec v Amfibiji "pošteno prinesel okoli"!
Kupoval sem superge Inov in mi je priporočil Inov 8 Trailoc 245. Imel je zadnji par in je rekel, da so s popustom iz 130€ na 90€! Čeprav so bili podplati že pošteno umazani od preizkusov, sem se zaradi "ugodne cene" vseeno odločil za nakup in plačal 90€. Sedaj vidim, da imajo enake superge v Iglu sport, po redni ceni, brez popusta in iz zaloge po 84,5€!!!
Prepričan sem, da me Amfibija ne bo videla več!!!

No, zavajati pa res ni potrebno. Tudi v Iglu sport so znižani iz 130 na 85 za starejši letnik in iz 140 na 98 za novejši letnik

http://www.iglusport.si/trgovina/akcija/trailroc-245/

http://www.iglusport.si/trgovina/akcija/trailroc-245-2/
#347122
Jaz se vsekakor zelo pozanimam, preden grem kaj kupit. Sedaj pa je bila posebna situacija, saj nisem kupoval točno teh superg. Ker mi tiste, ki sem jih hotel kupiti, niso odgovarjale, sem sprobal še nekaj drugih. Te so mi bile v redu in sem jih vzel, ker sem izjemoma zaupal prodajalcu, ki mi je zadnji par prodajal z velikim popustom. Nič nebi rekel, če bi prodajalec rekel taka je cena in bi pozneje ugotovil, da jih lahko dobim še ceneje, bi si pripisal krivdo, da nisem z nakupom počakal in preveril točno ta model še pri drugih prodajalcih. Če pa me prodajalec zavaja in mi prodaja zadnje superge z ogromnim popustom, potem pa ugotovim, da se ji da dobiti v drugih trgovinah še ceneje, se mi to ne zdi pošteno od prodajalca in je to le dokaz, da tudi slučajno ni zaupati njihovim nasvetom. Takim trgovinam, kjer doživim tako slabe izkušnje s prodajalci pa se v bodoče izogibam. Tu sem želel le na to opozoriti, da se nebi še kdo pri njih ujel na limanice! Če pa vas tak odnos ne moti pa vseeno pridite tja in krepko preplačajte to kar boste kupili. Mislim, da za nikogar ni prijeten občutek, ko misliš, da si po nasvetu prodajalca opravil zelo dober nakup, pozneje pa ugotoviš, da te je nategnil!
#347126
Pa si zadovoljen s copati? Jaz uporabljam drugi par in so za mojo nogo perfektne. Kar je najbolj pomembno. Da so drugje ceneje, ok, ampak ali imajo stevilko zate in itak si se sam odlocil, nihce te ni silil. Koliko in za kaj trosis tvoj denar je pac tvoja odlocitev. Menim da si naredil dober nakup. Omenjeni copat bos tezko dobil pod 80 eur ali v SI ali s postnino iz kje drugje. Naj ti sluzi v redu.
#347127
Milk. Če res misliš, da je 30% popust nateg, si si kriv sam. Če hočeš najceneje, naroči pri kitajčkih. Copat je sicer vrhunski in cena ugodna.

Jaz sem v Amfibiji opravil več nakupov in imam do sedaj zelo dobre izkušnje. Predvsem mi je všeč, da prodajalec ve kaj prodaja. Tudi ponudi, da dodatno naroči, česar nima na zalogi.
Ko sem sredi poletja nujno rabil gore tex hlače, mi jih je v enem tednu priskrbel za zelo ugodno ceno.
Občasno imajo testiranja superg po sistemu (Neseš domov in vrneš čez tri dni.) Tega nisem videl nikjer drugje.
Skratka trgovina je vsekakor vredna obiska in tudi nakupa.

Lp.
#347138
matej2 napisal/-a:Občasno imajo testiranja superg po sistemu (Neseš domov in vrneš čez tri dni.) Tega nisem videl nikjer drugje.
Lp.

Sedaj razumem, zakaj so bili tako umazani podplati.
Če dobiš drugje neizprobane superge 5€ ceneje, kot sem tu dal za večkrat proban in mogoče celo testiran zadnji par, temu nebi rekel dober nakup, čeprav so superge drugače čisto v redu!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA