prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 Micho85
#348945
Pozdravljeni vsi tekači,

pri eleven.si smo pripravili tekaško akcijo, kjer dobiš Erima opremo (kratka majica, kratke hlače in tekaške nogavice) že od 45 € naprej. Material je izredno kvaliteten, lahek in udoben. Če kdo želi, lahko kupi samo posamične zadeve.

Več o akciji http://bit.ly/AKCIJA-za-TEK

P.S. Če se adminom zdi tole kot spam, lahko izbrišete. Nekomu pa mogoče pride prav. :)
 TONEK
#348946
...moška funkcionalna majica
...ki regulira vlago
Kaj to pomeni? Da je tako pletena, da oddaja vlago na zunanjo stran in je notranja stran (ob koži) suha?

Ali je samo šminka z reklamo? :D
 Micho85
#348949
TONEK napisal/-a:...moška funkcionalna majica
...ki regulira vlago
Kaj to pomeni? Da je tako pletena, da oddaja vlago na zunanjo stran in je notranja stran (ob koži) suha?

Ali je samo šminka z reklamo? :D


Tole je bil pa tiskarski škrat. Pravilno je: "... ki vpija vlago.". Hvala za opozorilo. :)
 TONEK
#348951
Ja, pivo pijem :D
Ampak odgovora pa nisem dobil. :(

Mogoče kdo ve, kje bi jo dobil. Imam dve, stari blizu 10 let, ki žal že razpadata zaradi pogostega pranja. V zadnjem času sem nabavil ¨bezbroj¨ majic, v upanju, da dam stari dve v pokoj, vendar se jima po kvaliteti niti na daleč ni nobena približala.
Samo firma, pa šminka, pa dizajn...
 Micho85
#348957
TONEK napisal/-a:Ja, pivo pijem :D
Ampak odgovora pa nisem dobil. :(

Mogoče kdo ve, kje bi jo dobil. Imam dve, stari blizu 10 let, ki žal že razpadata zaradi pogostega pranja. V zadnjem času sem nabavil ¨bezbroj¨ majic, v upanju, da dam stari dve v pokoj, vendar se jima po kvaliteti niti na daleč ni nobena približala.
Samo firma, pa šminka, pa dizajn...


Nam zaupate kakšni majici pa imate trenutno? Oziroma kakšne ste do sedaj kupovali in da se ni približala? V kolikor imate kakšno pot v LJ, se lahko oglasite v naši pisarni in preverite v živo kakšna je ta naša majica.
 TONEK
#348959
Vsak je svojo kramo hvalil in me nat...
Ko sem jo prvič preizkusil in zmočil (prešvical), sem ugotovil, da ni nič boljša od tistih, ki jih dobimo na tekmah, ki so vredne do 3 evre. Takih pa imam doma že čez 200. :(
Uporabniški avatar
 čara
#348963
TONEK bistvo si sfalil. Kakšni majici imaš sedaj? Firma, material, letnica?

Sem skoraj prepričana, da kvalitete izpred 10 let in več ne boš našel. Ker so proizvajalci ugotovili, da se jim kvalitetnih zadev ne izplača delat. Ni ekonomske računice zanje.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA