prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
#349227
Oj,

za celodnevno "sprehajanje" in štopicljanje po mestu in okoli hiše ter za občasen tek po asfaltu in makadamu iščem copate, ki bi bili čim bolj mehki in blaženi, zraven pa bi še nekako normalno izgledali (da ne bi bili v 10ih barvah itd. - npr. tile so že čist ok http://media.salomon.com/products/L37130900.jpg )

Prosim za mnenja in predloge, edini pogoj, ki bi ga imel pa je, da so kje pri nas v trgovini, da jih lahko preizkusim.

Hvala in lp.
#349229
Jaz imam za sprehode 1-2h na dan, ene izmed cenejših tekaških copat, ki mi pač pašejo na nogo in so ravno prav blaženi. Nike Listo je model. Mislim, da je nekaj podobnega kot dual fusion. Za dež in moker teren pa Adidas Terrex Swift R GTX, ki pa so hudičevo neudobne in trde, so pa nepremočljive.

Kaj pa je to občasen tek? Dejmo govorit o tedensko, mesečno kilometrih? Jaz pretečem komaj 20- 40km na teden. Pa imam za tek čisto svoj par superg, za malo asfalta, makedama, urejeno gozdno pot imam Mizunke, za tek po travnatih, mehkih površinah pa Inov 8 xtalon 212 (pretežno samo agility)), za tek v dežju in po razmočenem terenu pa Salomon Weeze.

Dnevno prehodim 5-10km.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA