prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
#351543
Pozdravljeni !

Dve leti in pol tečem (in hodim) na Inov8 Trailroc 150, na katere sem se odlično navadil in so mi zdaj vsi drugi čevlji s preveč blažnja čudni, neudobni , nestabilni. Ker mi Inov8 počasi razpadajo sem hotel nabaviti prav take, pa vidim, da jih ne izdelujejo več. Sploh cela ponudba "bosonogih copat" v Sloveniji se je izjemno skrčila.

Fivefingersi mi ne potegnejo. Vivobarefoot, če še obstaja, mi dve leti nazaj tudi niso - zdeli so se mi šminkerski in predragi. Mogoče je zdaj kaj drugače. Merrel trail copat se v Sloveniji ne dobi več, po iskanju na netu pa sem zapazil Merrel Trail Glove 3, ki bi bile primerne zame. Problem je, ker moram čevlje pred nakupom pomeriti, zato se mi kupovanje prek interneta ni zdi ravno dobra ideja. Ima kdo izkušnje z nakupovanjem copat za tek preko interneta ? Kako je z vračanjem in potem ponovnim naročanjem, če je čevelj prevelik/premajhen ali sploh ne ustreza.

Potencialno bi šel probat tudi v Trst ali Celovec, če bi bila tam kaka trgovina s tem modelom...

Hvala za vsak odgovor in lep pozdrav...
#351678
naročiš dve ali tri različne številke, ker je znesek višji ne plačaš poštnine. plačaš preko PayPal. ko dobiš paket, pomeriš, pošlješ nazaj, kar ti ne ustreza in na PayPal pošlješ poštni odrezek in zahtevo za vračilo poštnine. izi.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA