prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 Jančika
#353773
Moja izkušnja je, da so številke približno enake kot pri ostalih copatih, ki jih nosim. Številko noge imam 37, laufačke nosim 38,5 ali 38 2/3, odvisno od firme (Nike, Adidas in Salomon, Hoka prav tako) . Kot rečeno, je prstni del malce ozek, imam pa res zelo široko stopalo.

Drugače pa mi je občutek na nogi in tudi pri teku zelo všeč in mi je res škoda, da so ravno toliko ozki, da mi ne pašejo za res dolge teke, ne vem, če bi si upala več kot dve uri teči v njih. No, za probat je, zdaj imam na njih ca. 500 km, mogoče so se malo raztegnili...
 daca10
#353774
Zdravo,
Jaz imam, res da šele nekaj časa, Clifton 3, ki sem jih ugodno kupila na 21Run prav za dolge teke. Ker sem prej tekla v Saucony Kinvara, je razlika očitna in se jih še privajam. So lahki, vendar dobro blaženi, tudi velikost je primerljiva z ostalimi, meni se ne zdijo ozki, imam pa 'normalno' stopalo. Običajno obutev imam št.37, Kinvaro nosim št.38, vendar so mi kar majhne (do 15km še gre ), Hoka Clifton pa sem vzela 38 2/3 (UK 5,5 ali Jpn 24cm) in so mi malo velike. Zaenkrat zadovoljna! Ima jih tudi kolegica, ki v njih teče maratone in jih zelo pohvali.
Lep pozdrav!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA