prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
#362268
O, ti si moj najbulši prjatu... :D
Prav si naredil, za pot,..ker ni makadam, je pot kot neka sprana struga... sproti dež dela svoje čudeže :wink:
Hvala.
Sem pa malček pomislila, če je to ajnfh delo, bi ti malo na široko razložil vsem nam?, kako to rihtat?
Tuki bi na strani naredil eno učno uro - šnel kurz :D . Po možnosti v slovenščini? Ker jast zastopim angleško bolj sam kar bi blo za jest in pit... :lol: ( ker, malo sem se martrala v Pomoči OSM, ma, kdo zastopi.... :? )
#362465
Ola, ker me Grega neče naučit :D , sem se morala sama...
Sem vidla, da tudi moje poti ni na zadnjem vzpončku :shock: ...pa sem tolk po netu brskala, da sem celo neki zbrskala... ( :oops: no, v resnici mi je šef PGT-ja Ivo posredoval link do posnetka, kjer ti stričko pokaže, kako in kaj :)- in mi zaukazal: Nauči se, mati!!! :lol: )
In sem se - ter jo vrisala,... no, zaradi začetniških porodnih krčev se mi je en kos zmuznil, sem ga pa danes dodala...tko da, zdej recmo, da vsaj mal vem, kako in kaj se vrisuje poti.
Ni neumna tale stvarca....
Če še kdo želi: https://www.youtube.com/watch?v=3FqSYXx ... AdamFranco

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA