prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
#367025
Na spletu sem zasledil več različnih ponudnikov ortopedskih vložkov, izdelanih po meri glede na predhodne meritve. Predvidevam, da so v vsakem primeru boljši od generičnih, ki se jih da kupiti v raznih športnih trgovinah? Zanima me, katerega ponudnika priporočate? Potreboval bi jih za prekomerno pronacijo oz. plosko stopalo.
#367119
Jaz sem si jih naredil pri Popoln korak in priporočam imajo super vložke za tek in pohodništvo sva si jih oba z ženo naredila.Pa še analiza je brezplačna pa tudi vložki so okoli 70 eur za par kar tudi ni drago kar sem iskal po netu
#369053
Pozdravljeni
Moj partner je navdušen tekač in je pred časom imel težave s petim trnom in ahilovo tetivo. Kolega mu je priporočil ortopedske vložke, ki jih naročiš v lekarni, od podjetja ortopedix. So samo v lekarnah, tam tudi naredijo brezplačno analizo stopal in ti vzamejo odtis. Ne vem, če so po celi Sloveniji, on jih je naredil na Goriškem.
Je zelo zadovoljen odkar jih ima in tudi cena je okrog 60 eur.
Rekel je, da je to švedski patent in tudi noge se mu ne potijo več odkar jih ima. Tako da se bom tudi jaz odločila za te vložke, tudi če tečem samo rekreativno.
Pozdrav tekači!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA