prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 Pepino
#45350
Mogoce bo dobil kdo kaksen nasmeseh na ustih ampak vprasanje je resno misljeno.
Zanima me ce nosite spodnje hlace pod tekaskimi hlacami?? :oops:

Recimo pri kolesarjenju jaz ne uporabljam spodnjih hlac pod kolesarskimi hlacami!
 PPoce
#45356
Jest ne (velja za pajkice ali kratke tekaske hlace).
Isto ne za kolesarske hlace.
LD
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#45362
Za samo laufarijo je takle, da če imam kratke hlače brez tistih prišitih spodnjih hlač pol jih imam gor.Če pa so spodnjice všite improvizacija press pol sem pa brez :lol: :wink: .
Pri kolesarskih pa bom jutri probal in prvič krstil kako to sploh gre brez ali pa Z :lol: :wink: spodnjicami!
Do sedaj sem kolesaril brez kolesarskih hlač, dijo mijo zato pa je bilo potem vse tako trdo :lol: :wink: in vse otiščano!
Sedaj veliko bolj zastopim kako se je Robič počutil na tiste odtrganem RAAM-U.
No ja takle mamo pravi BOR PRESS!
HEJ folk kje pa je, a veste da ga jaz že pogrešam!
No to je pa že za v drugo temo, že grem tja, pa pa!
ČAO!
Uporabniški avatar
 Pepino
#45366
@tomaz.zupancic
jaz sem vedno nosil spodnje hlace pod kolesarkami (bilo je spodaj kar zribano in oteklo) preden sem na bicikel.com prebral da jih vecina vozi brez spodnjic in tako sem poskusil tudi sam brez in moram povedati NIKOLI VEC Z SPODNJIMI HLACAMI POD KOLESARKE bos vvidel da ni vec tako zateceno in poribano!

@VSI OSTALI
Kje ste sedaj vsi tisti ki ste temo samo prebrali in vam je bilo nerodno napisati??

sprasujem pa zato ker kot zgoraj povedano sem sam osebno kot primer kolesaril z spodnjimi preden sem videl da se pravilno to nosi brez spodnjic!
Uporabniški avatar
 lunca
#45367
Pepino napisal/-a:Kje ste sedaj vsi tisti ki ste temo samo prebrali in vam je bilo nerodno napisati??


Jest priznam, da mam spodnje hlače zmeri gor! :oops:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#45378
__Maja__ napisal/-a:Jaz tudi.



AH TOOOOOO tak strašnje spodnje hljačke :oops: :oops: :o :lol: :wink: !
Ma alora saj zastopim :lol: :wink: !
ČAO!
Uporabniški avatar
 Pepino
#45382
uffffff...zenske pa tako verjetno ce nosijo hlacke spodaj so to tangice in to je se ena motivacija ce za njo tezes! :oops: :lol: :oops: :lol:
jaz ko pa nosim boksarke pa izgleda to verjetno smesno ko se vidjo robovi spodnjic! :oops:
Uporabniški avatar
 Tatjana
#45385
Pridi jutri na trening v Betnavski gozd pa bomo ocenili kako smesno zgleda ;)
Uporabniški avatar
 Pepino
#45387
jauuuuu... se dobro da imam za enkrat kratke hlace za tect drugace bi mi kar :oops: postalo (kdo verjame si je sam kriv) :lol:
ce lahko pridem kjub temu da bom imel kratke hlace mi povej kje se tocno dobiva-mo in ob kolkih?? 8)
 Wave Rider
#45391
ja jst sm tut brez gat k oblečem kolesarske hlače, al pa une z všitimi spodnjimi hlačami! Pod tekaškimi šponarcami jih pa mam! Sam mi tko nekam lezejo včasih :D ! Bom mogu res une tapave tekaške kupit! A jih ma kdo :?:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#45409
Pepino napisal/-a:uffffff...zenske pa tako verjetno ce nosijo hlacke spodaj so to tangice in to je se ena motivacija ce za njo tezes! :oops: :lol: :oops: :lol:
jaz ko pa nosim boksarke pa izgleda to verjetno smesno ko se vidjo robovi spodnjic! :oops:


Ma ne okol govort dijo mijo, da nosjo tangice bodo še te nehale nositi :lol: :wink: .No lahko jih pa tud nehajo :wink: , al pa če bi dal to na referendum kaj praviš, al bi obvelala naša, al neb :wink: !
Motivacija je tud ko za njo kolesariš in ima gor ta...........ice prosojne :oops: :oops: .Ups dost traparij se bom umaknu :lol: :wink: !
Ampak še prej bi pa vprašal ženski del populacije, lahko so za skrito kamero zaradi mene :lol: , ali imajo obraz prikrit, da povejo, če na kolesu tud ......................................... nosjo!
ČAO!
P.S.A nč ne trpejo!
Uporabniški avatar
 INOT
#45414
Dobro sem se nasmejal ob tej pozni uri kakšni hudi problemi vas tarejo :cry: haha.
Čisto resno.Kolesarske hlače (originalne z všito podlogo) so se vedno nosile brez spodnjic.Tudi originalne tekaške hlačke so mišljene,da se nosijo brez spodnjega perila.Vsaj pri moških.No pri ženskah je to malo drugače,so že same povedale.
Uporabniški avatar
 Tatjana
#45416
Pepino napisal/-a:jauuuuu... se dobro da imam za enkrat kratke hlace za tect drugace bi mi kar :oops: postalo (kdo verjame si je sam kriv) :lol:
ce lahko pridem kjub temu da bom imel kratke hlace mi povej kje se tocno dobiva-mo in ob kolkih?? 8)


Pepino, glede skupnega treninga poglej tukaj http://www.sportosplet.net/viewtopic.php?t=1187&start=150.
Uporabniški avatar
 Alessandro
#45740
Oy!

Kaj pa pod pajkice?

Jaz osebno samo normalne slip spodnje hlače, nobenih oprijetih ali pa sploh neoprijetih boxeric.

Pa razmišljam, da bi tud brez v pajkicaj probu :oops:

Lp!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA