prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 Tuareg
#2432
Ena spletna stran s tekaško opremo:


http://www.runnerspoint.de

Cen ne bi komentiral, bo pa zadeva po 1. maju letos bistveno lažje
dosegljiva - ne bo več carinikov na meji, naročilo preko interneta,
poštna dostava...

Se pa nekaj obeta blizu v Avstriji za kolesarje in tekače v začetku
marca po bistveno ugodnješih cenah. Sporočim pravočasno.
Uporabniški avatar
 Tuareg
#2632
Kot obljubljeno, ponudba kolesarske opreme, ki bo na voljo od
2. marca dalje. Tekaška oprema bo od 9.3., artiklov pa trenutno še
ni na ogled.

V akciji pa je trenutno fitness oprema za lepši spol.

Spletna stranhttp://www.eduscho.at
Uporabniški avatar
 Tuareg
#2633
Se opravičujem, trenutno je v akciji oprema za umetnike kuhanja...
Uporabniški avatar
 Fotr
#2883
Nadaljujem akcijo kupovanja dolgih tekaških hlač. (glej tek na Socerb). Najprej se v eni trgovini (ne bom povedal kateri, da jim ne bi delal škode) nihče ni zmenil zame :?: , zato sem odšel v drugo trgovino na Bled, v Koalo šport, saj sem se spomnil, da je bil že nekdo iz foruma zadovoljen z nasveti prodajalca, ko je kupoval copate. Tudi meni se je prodajalka posvetila z vso potrpežljivostjo :lol: in mi res poznavalsko pokazala vse možne variante hlač, tako da sva izbrala na koncu prave, kar je glede na dimenzije moje zadnjice zelo težko. Pokazala mi je tudi najnovejše modele copat in druge opreme, povedala, kaj imajo naročeno in kdaj bodo dobili, pokazala ocene copat v Runner Worldu in copate z najboljšimi ocenami je imela že na zalogi, zato trgovina Koala šport na Bledu zasluži pohvalo. :?: Za ceno ne vem ali je visoka ali nizka 17.000 SIT, ker hlače rabim, je bila zame pravšnja. Takoj sem pohitel domov, da se preoblečem v nove hlače in jih preizkusim na terenu. A ker to ni rubrika za to, bom nadaljeval v rubriki Doživetje na teku. :o
Uporabniški avatar
 Z*
#2886
Za 17 jurjev bi se ti še katera potrpežljivo posvetila ... :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#2887
Z* napisal/-a:Za 17 jurjev bi se ti še katera potrpežljivo posvetila ... :wink:

A misliš, da bi mi hlač(k)e prodala? :lol: :shock:
Uporabniški avatar
 Z*
#2891
Fotr napisal/-a:A misliš, da bi mi hlač(k)e prodala? :lol: :shock:

Ja, jaz sem seveda samo hlače mislila :!: , na to se ženske najbolj spoznamo. :lol: Da ti ne bo prevroče tam spodaj, ko si izbral dolge hlače?! A se ti vsaj obriti ne bo treba, bi dodale dober argument me, ženske. :wink:
A nameravaš imeti na pajkicah še seksi svilene kratke hlačke za dodatno zaščito najbolj iz-postavljenih predelov :?:
Uporabniški avatar
 Fotr
#2893
Z* napisal/-a: Da ti ne bo prevroče tam spodaj, ko si izbral dolge hlače

Dobro si me napasla. :oops: Mogoče pa je vremenska napoved napačna, ali pa ne bo tako hudo, kot napoveduje Ero, potem bom pa lahko imel kratke hlače! :D
Z* napisal/-a:A se ti vsaj obriti ne bo treba, bi dodale dober argument me, ženske. :wink:

Ali je ženski argument, da če imaš dolge hlače, se ni treba briti. :?: :x
Z* napisal/-a:A nameravaš imeti na pajkicah še seksi svilene kratke hlačke za dodatno zaščito najbolj iz-postavljenih predelov :?:

Če bi bila prodajalka še tako potrpežljiva, bi težko našla svilene hlačke zame, če bi jih pa našla, pa zagotovo ne bi bile seksi. Pa še predstavljati pa si ne morem, kako naj imajo kratke hlače dodatno zaščito za kolena, ki so ponavadi najbolj izpostavljeni predeli! :roll:
Uporabniški avatar
 Tuareg
#3000
Jutri bo na voljo pri sosedih na oni strani meje nekaj tekaške opreme, predvsem za lepši spol. Kakšna ideja tudi za darilo ob 8. marcu. :idea:
Ogled nahttp://www.eduscho.at.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA