prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
#3035
V Hervisu poteka razprodaja tekaških copat Mizuno Wave Cadence (ki so proglašeni za tekaški copat leta) in pohodnih čevljev Nike Tengu MID GTX in me zanima kakšne izkušnje imate kaj z njimi (če jih seveda že imate).

Pri tekaških copatih me zanima, če so čevlji primerni tudi za bolj rekreativne tekače in za tiste, ki obračam noge navznoter, ter gakšno je kaj blaženje, ter za kater teren so najbolj primerni.

Prav tako me zanima za pohodne čevlje, za kakšne terene so kaj primerni saj so čevlji resnično zelo lahki. :?

Hvala za informacije in lep pozdrav

Peter
 Ursa
#3036
Živjo,

pred dobrim tednom sem bila v podobni zagati, saj sem kupovala svoje prve tekaške superge :) Prodajalec mi je dokaj lepo razložil, da so Mizuno Candence blažene z wawe tehnologijo (ki je dobra), blažilec imajo le na peti (redhawk imajo blaženje tudi spredaj), guma je X10 (zelo kvalitetna, proti obrabi), namenjene so za tek po ravni površini (redhawk pa po naravni). Kako je s preprečevanjem zvračanja noge pri Candence ne vem, baje so Mizuno kar ok tudi, kar se tega tiče... to naj pove nekdo, ki se bolj spozna :?

Jaz sem kupila Mizuno redhawk in sem zelo zadovoljna. Pa ne pozabi na primerne nogavice :lol:

Dober nakup!

Ursa
Uporabniški avatar
 Pjotr
#3050
Urša najlepša hvala za izčrpen odgovor. Bom še malo počakal če bo še kje na razprodaji saj se je danes v Hervisu zaključila, v redni prodaji so pa Redhawk kr malo dragi :( . Uživaj v teku :)

Lep pozdrav Peter
 aleš
#3209
dobra izbira, kar se tekaških copat tiče so pri mizuno najboljši...Vedno sem kupoval mizuno in sem lansko leto poizkusil nike ter adidas in se nobene ne morejo primerjati z mizuno.Te ki so bile v akcije so dobre adidaske...če ne pa poglej na superge.com, mogoče imajo kakšno akcijo in so cenejše

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA