prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 deki
#74453
Zanima me katere superge so najboljše za tek po asfaltu, ter za težjega tekača cca.94 kg.
Uporabniški avatar
 husein
#74467
V zadnjem Poletu so bili objavljeni testi copat. Če ga imaš kje možnost dobit...
Uporabniški avatar
 ts čopova 14
#74485
:arrow: vabljeni v trgovino Tomas sport 2 na Čopovi 14, kjer vam bomo z veseljem opravili tekaški test s kamero za opredelitev načina teka ter glede na način teka, tekaško podlago ter drugimi zahtevami z veseljem svetovali pri nakupu tekaške obutve :)

lp ts čopova 14
 jing&jang
#74531
husein napisal/-a:V zadnjem Poletu so bili objavljeni testi copat. Če ga imaš kje možnost dobit...

A ima kdo slučajno možnost skenirat članek in ga obesti tu gor? Tudi mene bi zanimalo, katere kupit (predvsem za asvalt), ker so me včasih, ko sem tekal po asvaltu precej kolena bolela (od takrat naprej tekam po makadamu). Bom pa žal letošnjo zimo verjetno moral tudi kdaj po asvaltu....
Uporabniški avatar
 Heartless
#74630
polet......se mi zdi da nekateri častite to revijo kot sveto pismo.........

testi teh copat so subjektivno ocenjeni in ti ne bojo odgovarjal sm te k so ocenjeni.....

ne pozab ...maš še 20 drugih copat k so lih tko dobri ,če ne celo bolši od tega k ti tm u poletu nabijejo...


pa brez zamere......polet

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA