prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 jegart
#270773
Prosim, če mi lahko kdo pove kaj se dogaja z mojim GARMINOM 405. Danes sem namreč tekla v Velenju najhitrejši krog, pa je bilo vse v redu. Dala sem memori 3,2,1 in zaklenila uro. Ko se mi je nastavila nazaj na uro je obstala in se ne premakne nikamor. Ne deluje nobeden gumb. Pa tudi na računalnik mi ne prenese nič. Kot da je zmrznila. Obstala je na 10.25, 51 in gotovo.
 matsel
#270774
Probaj jo resetirat - nekaj sekund drži pritisnjena oba gumba. Ekran bo ugasnil in stem bo ura resetirana. Ne se bat, vsi shranjeni treningi ostanejo shranjeni!
 Gregi
#276681
Gregi napisal/-a:Tudi meni je šel pas od ure, po 2 lwtih. Nosim jo tudi sicer, ne samo za tek...
Nadomestni pas sem nabavil preko EBaya, dobil celo zadevo za 30$ iz US of A (s poštnino vred). V paketu pas (oba konca), dva prečnika (držala ob uri?!) in majhen izvijač za "montažo"... Zelo zadovoljen...

No, zdaj imam pa precej hujši problem... Pasek se mi je utrgal tako, da so se zlomili nosilci prečnikov... Dvomim, da se da popravit... Ura stara tri leta... :(

Jo bom moral pač nekako "priheftati" nase pri teku... Ima kdo podoben "problem"?
 JasnaM
#277017
Men je baterija po skoraj 2 letih držala le še 20 minut treninga.
Nesla sem jo na servis, brez garancije in računa in so mi dali novo 410ko.
:laola
 Gregi
#283566
Gregi napisal/-a:No, zdaj imam pa precej hujši problem... Pasek se mi je utrgal tako, da so se zlomili nosilci prečnikov... Dvomim, da se da popravit... Ura stara tri leta... :(

Jo bom moral pač nekako "priheftati" nase pri teku... Ima kdo podoben "problem"?


Zlimal z UHU Strong & Safe.. pa da vidimo :)
Uporabniški avatar
 Loni
#283578
Moja ura je stara 3 leta in pol, pa baterija še zdrži dobrih 5 ur treninga :wink: Je pa res, da imam za daljše zadeve 310ko.
Uporabniški avatar
 lojze
#284556
pri 305 in 405 je problem blokiranja, ko nič ne dela, ugotovil, da se to zgodi ko imaš poln polnilnik in ura avtomatsko briše zgodovino. Posebno v primerih, ko imaš notri daljše več urne treninge, če redno brišeš zgodovino, se ura ne blokira več.
 rio
#297535
takole:

do sedaj sem mel forerunner 110. začel se mi je trgat pašček in ravno ta teden sem jo hotel dat na servis, kjer ti jo zamenjajo....a sem jo izgubil na kolesu. uro sem nosil tudi v prostem času. :(

nekaj hitro rabim. razmišljam o 405-ki. me pa zanima, kako lovi v gozdu?. 110 je super lovila, veliko tečem po gozdu-golovcu in mi je to pomembno. 110 je bla novejša s sirf 3 čipom za gps. stara 405 ma sirf 2. še to, nameravam jo kupit na ebayu iz anglije. servis in uveljavljanje garancije mi je kar pomembno. se lahko uveljavlja ta-angleška garancija pri nas?

hvala vam za odgovore in veliko uživanja v teku vsem...

lp
Uporabniški avatar
 alasska
#304954
Živjo

Zanima me ali ima kdo izkušnje s original paščkom iz tkanine, ki ga nekateri omenjate....in kje se ga da dobiti po kaki pametni ceni??
Meni se je pašček od Garmina 405 dobesedno razpadel na vseh koncih :? .

Hvala in lp
 DaKirba
#306304
Pozdravljeni,

imam en problem z omenjeno uro.

Včasih sem si lepo določeno progo shranil kot ''course'' in ko sem naslednjič prišel na progo me je lepo opozarjalo koliko metrov še manjka do začetka proge in šele takrat ko sem bil na pravem štartu, se je štoparica vklopila.

Sedaj imam pa težave: Prva je že ta, da ko grem pod courses in izberem svojo progo, mi ura zamrzne, če se želim premikati po nastavitvah (ogled statistik, preimenuj itd.).
Če takoj pritisnem na ''začni progo'' potem zadeva začne delovati, vendar me ne opozarja več, če nisem na pravem začetku proge - če pritisnem start mi ura začne kar teči, čeprav še nisem na svoji posneti progi.
In tudi ko pridem v Garmin Connect mi tam pod activities razpredelnico piše samo activity name, pod Course je pa samo črtica (-).

Nekaj je očitno narobe, vendar ne vem kaj bi naredil.

Za vsak nasvet se toplo priporočam...

Hvala in lp
 DaKirba
#306347
Sem ja - vedno ko mi v meniju ''courses'' zamrzne jo resetiram.

Recimo, če spravim course na uro mi sicer kompas kaže kje je začetek proge, vendar je bilo včasih tako, da če nisi bil na progi te je opozarjalo, da nisi na progi in je začelo štopati, ko prideš na progo.
Sumljivo je to, da ravno proge ne delujejo kot bi morale in ravno v tem meniju mi ura zašteka.
Zanimivo pa, da ne zašteka vedno. Ampak deluje pa dejanko ne tako kot bi moralo. Tudi Garmin Connect mi pod aktivnosti ne napiše, da sem tekel po shranjeni progi.
 kundum
#324389
Sam že več kot 3 leta uporabljam 405-ko, sedaj sem kupil še eno za hčerko ampak nikakor si ne pridem gor kako vklopiti delovanje tempa pri virtualnemu partnerju.Vsekozi kaže sliko ki je spodaj Ima mogoče kdo kakšno idejo?
Priponke
garmin 405-virtualni partner.jpg
garmin 405-virtualni partner.jpg (11.77 KiB) Pogledano 13775 krat
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA